تعداد بازدید : ۱۲۷۳
کد خبر : ۲۰۳۶۶۱
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به گذر عمر که معاون وزیر امور خارجه اسبق را در دادگاه باید دید تا دو تابعیتی که شاید در "دور دورها" بر صندلی چرمی بانکی تکیه زند.

دوتابعیتی معروف در ورودی یک بانک

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها پس از آمدن خبری مبنی بر آنکه "بانک دور دورها" دچار دستخوش تغییرات شده و احتمالا مدیری از جنس سابق ملاصدرا بر آن تکیه زند، شایان ذکر کرده که این فرد دو تابعیتی بوده و نباید به شایعات دامن زد و احتمال گمانه زنی از تکیه "علی سعیدی" بر صندلی مدیرعاملی این بانک پر حاشیه وجود دارد.

از سوی دیگر، سخنگوی راه‌پله این خبر را تکذیب نکرده که شاید این دو تابعیتی بتواند سکان این بانک را بر دست بگیرد چراکه هیچ‌چیز در حال روز اقتصاد مریض این روزها، بعید نیست.

چرت کوتاه
دانه دانه مانند باران‌های پاییزی به شاهدان ماجرای آن جمعه تلخی که بنزین گران شد، اضافه می‌شود که در جلسه قرص خوابی نمی‌دادند که فردی خواب بماند و بخوابد!
اگر چنین مباحثی مطرح شده که قطعا جنبه شوخی داشته اما؛ یارانه معیشتی هم درکار نبود بلکه با تغییر اوضاع اجتماعی، یارانه معیشتی به عنوان التیام زخم، تجویز شد.

گذر کوتاه عمر
‏یکی از حاشیه‌های دادگاه بانک سرمایه، ایستادن فردی در جایگاه متهمان بوده که در قضیه مک‌فارلین به‌عنوان معاون وزیر خارجه با آن مذاکره کرده بود اما، خیانت در امانت باعث شده تا این روزها بیشتر در دادگاه دیده شود؛ آیا آن روزها نیز ...

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: