تعداد بازدید : ۶۹۲
کد خبر : ۲۰۵۲۰۱
در معاملات امروز رقم خورد؛
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
در معاملات امروز نماد‌های "کبافق"، "سدشت" و "فولاژ" بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند.

تاثیر مثبت

به گزارش بورس نیوز، امروز شاخص بورس تهران به کانال ۳۶۷ هزار و ۳۳۳ واحد بازگشت. شاخص کل هم وزن نیز ۱۱۶ عدد ۱۱۶ هزار و ۶۹۰ واحد را نمایش داد. شاخص بازار اول به کانال ۲۶۲ هزار واحد وارد شد و شاخص بازار دوم روی رقم ۷۶۷ هزار واحد ایستاد. شاخص فرابورس نیز روی عدد ۴۷۹۷ واحد ایستاد.

امروز با دست به دست شدن ۷ میلیارد سهم و اوراق بهادار طی ۲۹۶ هزار نوبت دادوستد، ارزش معاملات به بیش از ۳۱۳۱ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نماد‌های "کبافق"، "سدشت" و "فولاژ" بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نماد‌های "فولاد"، "فارس" و "فملی" بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز "وتجارت"، "وبملت" و "وساپا" پربیننده‌ترین نماد‌های بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، فلزات اساسی برترین گروه صنعت بود و شیمیایی و بانک به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

سهامداران حقوقی در معاملات امروز بورس تهران برای حمایت از بازار ۱۸۵۰ میلیارد تومان خرید کردند که یک رکورد به شمار می‌آید. خرید حقوقی‌ها در فرابورس نیز ۲۰۲ میلیارد تومان بود. این ارزش معاملات نوید بازگشت تعادل به بازار سهام را می‌دهد و حفظ قدرت نقدشوندگی بازار در شرایط کنونی بهترین خبر برای اهالی بورسی بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: