تعداد بازدید : ۳۰۲۴
کد خبر : ۲۰۵۴۳۲
پای تابلوی معاملات؛
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
گویا برخی از سهامداران اشتباه برداشت کرده‌اند و چنان تمام قد در صف فروش ایستاده‌اند که انگار قصد انتقام سخت از خود و سرمایه‌های خود دارند.

قیمت‌ها در مرز تعجب!

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که در دقایق ابتدایی معاملات شاهد اوج گیری قیمت‌ها و مثبت شدن ۲۰۰۰ واحدی شاخص کل بودیم اما؛ اکنون مجددا فشار فروش بالا رفته و بیش از ۴۰۰۰ واحد افت کرده و به کانال ۳۶۱ هزار واحد تنزل کرده است.

سهامداران به خصوص تازه واردها، آتش به مال خود می‌زنند و چنان در صف‌های فروش ایستاده‌اند که انگار آمریکا قصد انتقام سخت دارد.

قیمت برخی سهم‌ها به مرز تعجب رسیده و با روندی که در پیش گرفته شده، احتمالا طی روز‌های آتی شاهد بسته شدن بسیاری از نماد‌ها به دلیل تغییر ۲۰ درصد قیمت‌ها باشیم.

درحالی که عده‌ای در بازار سرمایه از ترس جنگ در حال آتش زدن به دارایی خود هستند، تا این لحظه دلار واکنش خاصی نشان نداده است.

گویا برخی از سهامداران اشتباه برداشت کرده‌اند و بجای آمریکا، قصد انتقام سخت از خود و سرمایه‌های خود دارند. اینجاست که باید گفت: داداش داری اشتباه می‌زنی!

قیمت‌ها در مرز تعجب!

در معاملات امروز بازار سهام، حقوقی‌ها حمایت سنگینی از سهم‌های شاخص ساز داشتند و «وشهر» را با نگاهی دیگر خریداری کردند؛ این افراد «خساپا» را در صدر لیست خرید قرار داده و در این بین، «وتجارت» نیز به این دورهمی اضافه شد.

قیمت‌ها در مرز تعجب!

از طرف دیگر، حقوقی‌ها در معاملات امروز دست از فروش کشیدند و تلاش کردند تنها حامی بازار باشند. از همین رو، سهام «ونوین»، «وبهمن» و «سمگا» با فروش اندک حقوقی‌ها مواجه شد و در باقی نماد‌ها بیش از آن که فروشنده باشند، در نقش خریدار ظاهر شدند.

قیمت‌ها در مرز تعجب!

پرعرضه‌ترین نماد امروز بازار سرمایه به ترتیب مربوط به نماد‌های «ولساپا»، «ذوب» و «وساپا» است.

قیمت‌ها در مرز تعجب!

همچنین باید اشاره داشت که تقاضای مطلوبی در معاملات «وتجارت» مشاهده می‌شود. پس از این سهم، «قجام» و «آینده» جای گرفته‌اند.

قیمت‌ها در مرز تعجب!

 

فردوسی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
امروز در حد توان از صف فروش چکاپا خرید کردیم....باشد در زمره رستگاران باشیم.
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
بزار بفروشن ما خریدهریم ترسوها همیشه بازنده هستن من سهامدار و یک برگ نفروختم چون میدونم ایران همیشه پیروز است اخبار گوش کنید آمریکا در حال عقب نشینی است
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: