تعداد بازدید : ۶۸۱
کد خبر : ۲۰۵۸۲۲
مدیرعامل استارتاپ استودیو اوبن اُریجین در گفتگو با بورس نیوز: 
۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
تمرکز اقتصادی و جریان سرمایه از دغدغه‌های این حوزه بوده و تمام تمرکز بر پایتخت گذاشته شدهبنابراین برای خرد کردن این جریان و اختصاص به مراکز استانی باید تمهیداتی صورت گیرد.
 
تمرکز سرمایه از پایتخت برداشته شود
 
کامیار راد، مدیرعامل استارتاپ استودیو اوبن اُریجین (Oben Origin) در معرفی حوزه فعالیت خود به خبرنگار بورس‌نیوز گفت: رسالت این شرکت کمک به طراحی در کسب‌و‌کار‌ها و حوزه‌هایی همچون فین‌تک، کشاورزی، غذا و سلامت است.
 
وی ادامه داد: همچنین همکاری‌های زیادی با استارتاپ‌های مختلف جهت تولید محصولات با دسترسی راحت برای کاربران، مارکتینگ و برندینگ نیز صورت گرفته است.

این فعال حوزه استارتاپ در خصوص مشکلات موجود در اکوسیستم استان مازندران عنوان کرد: تمرکز اقتصادی و جریان سرمایه از دغدغه‌های این حوزه بوده و تمام تمرکز بر پایتخت گذاشته شده بنابراین برای خرد کردن این جریان و اختصاص به مراکز استانی باید تمهیداتی صورت گیرد. 

وی همچنین به وجود استعداد‌های زیاد در این استان اشاره کرد و گفت: امکانات موجود فضای رشد و پرورش این استعداد‌ها را پاسخگو نبوده و سرمایه گذاری نیز هنوز در فضای سنتی اتفاق می‌افتد بنابراین لازم است زیرساخت‌ها و پایه‌های اصلی این اکوسیستم بررسی شود. 

مدیرعامل استارتاپ استودیو اوبن اُریجین در خصوص نقش دولت در فراهم سازی زیرساخت‌ها عنوان کرد: لازم است ارگان‌های دولتی به اختصاص ردیف بودجه پرداخته و در روند تسهیل اخذ مجوز‌ها و معافیت‌های مالیاتی اقداماتی انجام دهند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: