تعداد بازدید : ۴۶۱۰
کد خبر : ۲۰۸۸۶۱
آغاز پذیره‌نویسی "صندوق جسورانه فیروزه" از هفته آتی؛
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
پذیره نویسی این صندوق از هفته آتی طی ٦ روز کاری در شرکت فرابورس عملیاتی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار بورس‌نیوز، نشست خبری گروه توسعه مالی فیروزه باحضور رادمان ربیعی معاونت سرمایه‌گذاری جسورانه گروه مالی فیروز و اصحاب رسانه برگزار شد.

رادمان ربیعی در این نشست عنوان کرد: پذیره نویسی این صندوق از هفته آتی طی ٦ روز کاری در شرکت فرابورس عملیاتی خواهد شد.

وی در خصوص سابقه سرمایه‌گذاری این صندوق گفت: سابقه این شرکت در بخش اینترنت و افتصاد دیجیتال به دهه نود و همگام با توسعه زیرساخت‌های ملی در حوزه اینترنت کشور باز می‌گردد.

ربیعی افزود: گروه مالی فیروزه تجربه سرمایه گذاری موفق در استارتاپ هایی، چون شیپور، الوپیک، داستان من و بنگاه هایی، چون آواتک و سرآوا را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

معاونت سرمایه‌گذاری جسورانه گروه مالی فیروز به میزان سرمایه‌گذاری ۵۰میلیارد تومانی این شرکت اشاره کرد و گفت: ۷۰درصد از میزان سرمایه‌گذاری بر عهده شرکت‌های هم گروه بوده و ۳۰درصد باقی مانده از طریق پذیره‌نویسی تامین خواهد شد.

وی در خصوص اجرایی نشدن و عدم تامین مالی از طریق "پذیره نویسی" عنوان کرد: در صورت اجرایی نشدن تامین مالی از طریق گروه صورت خواهد گرفت.

ربیعی تصریح کرد: طی دو سال گذشته میزان تقاضا برای جذب سرمایه در حوزه استارت‌آپی بیشتر شده، گروه مالی فیروزه نیز به بررسی ۱۰۰طرح جهت سرمایه‌گذاری پرداخته است.

وی ادامه داد: سرمایه‌گذاری جسورانه ریسک بالایی داشته و مدیران و دیگر ارکان صندوق با بررسی و سنجش میزان ریسک را به مرحله قابل قبول برای سرمایه‌گذاری رسانده‌اند.

معاونت سرمایه‌گذاری جسورانه گروه مالی فیروز در خصوص استراتژی‌های سرمایه‌گذاری این گروه خاطرنشان کرد: ۵استارت‌آپ به عنوان هدف‌گزاری سال آینده در دستور کار قرار گرفته و نکته مهم قرار داشتن در "مرحله رشد" است.

ربیعی در پایان اظهار کرد: تاسیس مرکز رشد "کنترل تک" به منظور پیاده‌سازی نمونه‌های موفق جهانی در مقیاس ملی و همچنین ارائه خدمات مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری به استارت‌آپ‌هایی همچون "اسنپ"، "جیبیت"، "تخفیفان"، "الوپیک" و "شیپور" نیز از دیگر فعالیت‌های این گروه مالی است.

به گزارش بورس‌نیوز، گروه مالی فیروزه، نخستین شرکت بین‌المللی در بازارسرمایه ایران بوده که در سال ۸۴ باهدف جذب و مدیریت سرمایه‌های داخلی و خارجی در بازار بورس تهران آغاز به کرده و به تدریج فعالیت‌های خود را در جهت ارائه خدمات متنوع مالی به سرمایه گذاران و کسب‌و‌کار‌ها گسترش داده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: