تعداد بازدید : ۱۴۹۷
کد خبر : ۲۱۸۲۸۸
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به ورود مجدد خودرویی‌ها در بازار و تجربه‌ای گران که امروز جدیدالورود‌ها آن را تجربه کردند.

پنج و نیم عصر

به گزارش بورس نیوز، امروز سلبریتی جاده‌مخصوص بالاخره بازگشایی شد و خیال خیلی‌ها را راحت کرد تا این افراد امروز چشم برهمه سهم‌ها ببندند و بفروشند تا به جاده مخصوص سلام کنند.
سلام ما را هم برسانید.
البته فقط غیبت یکی دوماهه نبود که سهم خودرویی‌ها را جذاب کرد؛ افزایش قیمت‌های بازار خودرو هم در جذابیت اهالی جاده بی تاثیر نبود. امروز قیمت فروش مصوب خودرو هم گران شد و پیش فروش‌ها هم با چنان استقبالی مواجه شد که سایت‌ها هنگ کرد! 

یکی از دوستان جاده هم گفته یا قیمت خودرو را آزاد کنید یا خودرو را هم وارد بورس کنید. حالا باید دید بورس تهران محل لایی کشی خودرو‌های داخلی هم خواهد شد یا نه.

تجربه گران جدیدالورودها

سهامداران طی این مدت حسابی پیراهن پاره‌کرده و با تجربه شده‌اند بنابراین باید پی به این مطلب ببرند که چه سهمی را می‌فروشند تا سهم چه شرکتی را می‌خرند و اصلا آیا در صف خرید این سهم، چیزی گیرشان می‌آید یا نه. هر چه بود، گذشت، ولی از حالا ماتم گرفته ایم؛ ماتم بازگشایی لیدری که همیشه بلاهای نامیمونی را سر بازار آورده است.

پا برهنگان دیروز، مدعیان امروز

این روز‌ها از کوزه بورس آب می‌خورند؛ ولی چیزی که از عجایب رد کرده و انتظار می‌رود کمی نظارت بر آن صورت بگیرد اظهار نظر برخی چهره‌های مطرح و نیمه مطرح و ناشناخته جویای نام در مورد بازار سرمایه و خرید و فروش سهام است. گویا بعضی دوستان عادت دارند هر جا بحثی داغ بود، کفش از پا درآورده و وسط بپرند. تحلیل بازار سرمایه توسط مدعیان دانش سیاسی و هنری و ورزشی و... (که معتقدیم خیلی از آن‌ها در حوزه تخصصی خود هم تخصص ندارند) از اتفاقات عجیبی است که فقط اینجا مشاهده می‌شود و لاغیر...

شهد شیرین سیت مدیریت

عضویت در هیات مدیره شرکت‌های بورسی هم انگار شهد شیرینی است که هر که یکبار چشیده معتاد شده! نایب رییس هیات مدیره یکی از شرکت‌های بورسی همزمان عضو هیات مدیره یکی از شرکت‌های نفتی هم هست! مدیران عامل عزل شده هم که به پای ثابت خیلی از هیات مدیره‌ها تبدیل شده اند. بررسی‌ها نشان می‌دهد یک شرکت متوسط بورسی به اعضای هیات مدیره حداقل ماهی ۲۰ میلیون تومان حقوق داده و نکته عجیب‌تر آنکه بعضی از اعضای هیات مدیره شرکت‌های بورسی، تنها تخصص شان نابود کردن یک بنگاه اقتصادی بوده و بس! کاش حالا که نجومی حقوق می‌دهند و به قوانین مربوط به عدم عضویت همزمان در هیات مدیره ۲ شرکت مختلف هم توجهی ندارند، حداقل یکی را انتخاب کنند که شایستگی هم داشته باشد.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
مدیر عامل سابق الان چه غلطی در هیات مدیره سایپا میکنه و دهها ملیون حقوق میگیره؟
خشایار
Australia
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اقتصاد این مملکت فقط روی پاشنه رانت حرکت میکند، یعنی ثروت های بادآورده برای کسانی که حقشان نیست. = .....
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: