کد خبر : ۲۲۳۲۹۱
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز مطرح کرد: 
۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
آنچه امروز در بازار دیده می‌شود جنگ "عرضه" و "تقاضا" بوده و به تدریج عرضه‌ها در حال قوی شدن هستند که نوسانات مداوم بازار را به همراه دارد.
جنگ
 
 
علی یوسفیان، کارشناس بازار سرمایه در ارزیابی بازار روز جاری به بورس نیوز گفت: برای مدتی طولانی تقاضا در بازار زیاد بود و رقیبی برای آن وجود نداشت. به تدریج عرضه‌ها شروع به رشد کرده و هفته گذشته طی سه روز بازار با عرضه‌های شدید روبرو شد که چهارشنبه به اوج خود رسید. 

وی ادامه داد: روز گذشته بازار منفی و سومین روز کاری با عرضه‌های زیاد و ادامه بازار چهارشنبه بود. امروز بعد از سه روز تقاضا‌ها می‌تواند موج عرضه را از سر خود کنار بگذارد.

این کارشناس بازار سرمایه تصریح کرد: طی روز‌های آتی و بعد از بازار مثبت امروز، عرضه‌ها زیاد می‌شوند، اما به معنی بازار منفی نبوده و نشان از نبود رشد شتابان ۴۰، ۵۰ هزار واحدی در بازار سرمایه است.

یوسفیان خاطر نشان کرد: آنچه امروز در بازار دیده می‌شود جنگ "عرضه" و "تقاضا" بوده و به تدریج عرضه‌ها در حال قوی شدن هستند که نوسانات مداوم بازار را به همراه دارد. 

این کارشناس بازار سرمایه همچنین در خصوص آزادسازی بخش دوم سهام عدالت گفت: نمی‌توان گفت که این امر تاثیری بر بازار ندارد، اما آنچه که نبض بازار را به دست گرفته عرضه، تقاضا و بیشتر عرضه هاست. 

وی ادامه داد: عرضه‌ها قوی شده و تقاضا مجبور شده خود را کنار بکشد، حساسیت بازار نیز بر سهام عدالت نیست.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"ساذری" در مجمع سود نداد

مجمع عمومی شرکت آذریت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
مجمع

مجمع "ولراز" هیچ سودی نداشت

مجمع عمومی شرکت لیزینگ رازی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کحافظ" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کاشی و سرامیک حافظ در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار می‌شود.

"پاکشو" در مجمع ۲۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت گروه صنعتی پاکشو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: