تعداد بازدید : ۳۷۵۳
کد خبر : ۲۲۴۹۸۱
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوزمطرح کرد: 
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹
با توجه به وضعیت فعلی بازار سرمایه، توان بالارفتن به شکل جدی برای شاخص دیده نمی‌شود.
 
عدم توان شاخص برای حرکتی رو به بالا////// دپو
 
مجید سوری، مدیر عامل کارگزاری پارسیان در گفت‌وگو با بورس نیوز به بررسی وضعیت بازار پرداخت و عنوان کرد: شاخص برای هفته آتی تغییر قابل ملاحظه‌ای نداشته و زین پس این ترکیب، بین سهم‌ها جابجا شده و با توجه به وضعیت فعلی، توان بالارفتن به شکل جدی برای شاخص دیده نمی‌شود. 

این کارشناس بازار سرمایه در خصوص عرضهETF‌های بعدی دولتی گفت: طبق اعلام رسمی اواخر مرداد زمان عرضه ETF بوده و استقبال از این صندوق‌ها بستگی به سقف تعیین شده داشته و اگر مانند دارایکم سقف ۲ میلیون تعیین شود، بعید است که تمامی یونیت‌ها به فروش برسد مگر اینکه سقف بالاتر برود.

وی ادامه داد: صندوق‌ای تی اف دارایکم خیلی موفق عرضه نشد، اما با توجه به رشد قیمت سهم ها، امید برای ETF دوم زنده شد. البته باید این نکته را نیز در نظر گرفت که شاخص با رشد زیادی مواجه شده و نقدینگی زیادی به بازار ورود پیدا کرده که ادامه ورود نقدینگی متناسب با افزایش ارزش بازار محل تردید است. 

سوری خاطر نشان کرد: در این شرایط صنایعی وجود دارند که با نگاه نسبی، ارزنده به شمار می‌روند. صنعت تایر، درگروه پتروشیمی، اوره ای‌ها وبرخی تک سهم‌ها جزو ارزنده‌های بازار محسوب می‌شوند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: