تعداد بازدید : ۴۶۰
کد خبر : ۲۲۶۳۲۰
گزارش‌های ماهانه این بیمه‌ای روانه کدال شد؛
۰۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
از ابتدای سال مالی، از طرف شرکت بیمه کوثر حق بیمه‌های صادر شده نسبت به دوره مشابه سال گذشته، ۲۸درصد افزایش پیدا کرده است.

حق بیمه

 

به گزارش گروه تحقیق و بررسی بورس نیوز، شرکت بیمه کوثر با نماد "کوثر"، حق بیمه صادره در گزارش یک ماهه مرداد ۱۳۹۹ خود را ۲۹۴۰ میلیارد و ۴۱۸ میلیون ریال اعلام کرد که این رقم نسبت به مردادماه سال قبل ۶۱درصد افزایش پیدا کرد.

با نگاهی به آمارهای ارائه شده این شرکت بیمه‌ای می‌توان دریافت که در بخش خسارت پرداختی این شرکت، مبلغ ۱۳۷۷ میلیارد و ۵۵ میلیون ریال در این ماه ذکر شده که این خسارت نسبت به ماه گذشته ۸درصد کاهش پیدا کرده است.

حق بیمه

در میان رشته‌های بیمه‌ای در گزارش مردادماه، بیشترین حق بیمه صادره مربوط به بیمه درمان بوده که مبلغ ۱۱۵۷میلیارد و ۵۲ میلیون ریال محاسبه شده و همچنین رتبه نخست خسارت‌های پرداختی این شرکت مربوط به بیمه شخص ثالث است.

برپایه این گزارش، از ابتدای سال مالی تا کنون ۱۳۷۲۶میلیارد و ۱۹۱میلیون ریال از طرف شرکت بیمه کوثر حق بیمه صادر شده که این رقم نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۲۸ درصد افزایش پیدا کرده است.

 

حق بیمه

همچنین مقایسه نمودار حق بیمه پرداختی و خسارت پرداختی شرکت بیمه کوثر نشاندهنده روند صعودی حق بیمه پرداختی این شرکت می‌باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: