تعداد بازدید : ۱۶۷
کد خبر : ۲۲۹۲۴۰
سود غیر عملیاتی فروش سهام اصلی‌ترین دلیل رشد سودآوری این شرکت؛
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
افزایش چشمگیر و بیش از ۷۲ درصدی مبالغ فروش این شرکت در ۹ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، منجر به تعدیل با اهمیت سودآوری این شرکت در این مدت شده است.

نگاهی به گزارش ۹ ماهه

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در جدیدترین گزارش منتشر شده شرکت ویتانا، افزایش بیش از ۱.۴۸۶ میلیارد ریالی درآمد‌های ناشی از فروش و همچنین شناسایی درآمدی ۷۵۸ میلیارد ریالی ناشی از خرید و فروش سهام، تعدیل ۳۱۵ درصدی سود خالص این بیسکوئیت ساز را رقم زد.

نگاهی به گزارش ۹ ماهه

همانگونه که از گزارش‌های عملکرد ماهیانه شرکت ویتانا نیز آشکار بود، افزایش چشمگیر و بیش از ۷۲ درصدی مبالغ فروش این شرکت در ۹ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، منجر به تعدیل با اهمیت سودآوری این شرکت در این مدت شده است.

اما بر اساس صورت‌های مالی منتشر شده و گزارش تفسیری این شرکت نمی‌توان نقش شناسایی درآمدی بیش از ۷۵۸ میلیارد ریالی غیرعملیاتی ناشی از فروش سهام در بازار بورس و فرابورس را در تعدیل چشمگیر سودآوری این شرکت نادیده گرفت.

همانگونه که در جدول ذیل مشاهده می‌شود، افزایش بیش از ۳.۳۴۵ تنی انواع بیسکوئیت‌های داخلی و صادراتی و همچنین رشد قابل توجه نرخ‌های فروش محصولات این شرکت منجر به رشد چشمگیر کل مبالغ فروش شده است.

نگاهی به گزارش ۹ ماهه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: