تعداد بازدید : ۱۲۱۰
کد خبر : ۲۳۹۱۱۷
۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۷
یکی از شتابدهنده‌های تخصصی حوزه بورس، بانک و بیمه به منظور توسعه اکوسیستم مالی کشور اقدام به انتشار فراخوانی برای جذب ایده‌های نوآور در این حوزه کرده و ایده‌های برتر از حمایت‌های این شتابدهنده برخوردار خواهند شد.

خواندن ۲دقیقه

بازار سرمایه+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، یکی از شتابدهنده‌های تخصصی حوزه بورس، بانک و بیمه به منظور توسعه اکوسیستم مالی کشور اقدام به انتشار فراخوانی برای جذب ایده‌های نوآور در این حوزه کرده و ایده‌های برتر از حمایت‌های این شتابدهنده برخوردار خواهند شد.

شتابدهنده تخصصی بورس، بانک و بیمه به عنوان یکی از شتابدهنده‌های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی برای توسعه بازار‌های مالی کشور، اکوسیستمی فراهم آورده تا استارت‌آپ‌ها، منتور‌ها و مشاوران، شرکت‌های بزرگ و تخصصی و سرمایه‌گذاران گرد هم آیند تا با هم افزایی و مشارکت در این اکوسیستم، فضای مناسبی برای رشد و توسعه کسب وکار استارت‌آپ‌ها فراهم کنند.

این شتابدهنده نخستین فراخوان جذب ایده‌ها و استارت‌آپ‌های فین‌تک در حوزه بورس، بانک و بیمه خود را منتشر کرده و علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ مهلت دارند تا طرح‌های خود را ارسال کنند.

این شتابدهنده تخصصی در اکوسیستم حمایتی خود فضای فیزیکی کاری، سرمایه اولیه، مشاوره کسب و کار، همکاری و مدیریت تیم ها، تجاری سازی و سرمایه گذاری نهایی بر اساس مدل‌های رایج نحوه جبران خدمات را به شرکت‌های استارت آپ ارائه می‌دهد.

مراحل حمایتی این شتابدهنده شامل "پیش شتابدهی"، "شتابدهی" و "پسا شتابدهی" می‌شود که تیم‌های فناور ایده‌های خود را در سایت https://startup.esahra.ir/home و یا به آدرس accelerator@esahra.ir جهت بررسی توسط کمیته‌های ارزیاب ارسال می‌کنند و پس از دعوت از تیم‌های منتخب در مصاحبه حضوری، مرحله پیش شتابدهی که شامل مواردی، چون تخصیص فضای کاری، مشاوره و منتورینگ است، آغاز خواهد شد.

فرایند شتابدهی شامل تخصیص سرمایه اولیه، کمک به مدیریت طرح، تیم سازی، کسب مجوز‌های اولیه، دسترسی به API‌های بازار‌های مالی، محصول اولیه و فرایند پسا شتابدهی شامل معرفی محصول به شرکت‌های زیر مجموعه و شرکاء تجاری، ثبت شرکت و تسهیم سهام، تبلیغات و پشتیبانی محصول است. تجاری سازی و کمک به رشد و توسعه شرکت، ساختارسازی، امور مالی و حسابداری، امور حقوقی از دیگر مراحل حمایت از استارت آپ‌ها به شمار می‌رود.

به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، حوزه اصلی این شتابدهنده تخصصی، بورس، بانک و بیمه است و با استارت آپ‌های حوزه فین تک در بخش‌های وام دادن، بانکداری، مشاوره مالی، امور بیمه، سرمایه گذاری، خدمات پرداخت، تسهیل معاملات در بازار سرمایه، انتقال پول و ارز‌های رمزگذاری شده همکاری دارد.

منبع: ایسنا


  • بیشتر بخوانید:

لزوم مرخصی اجباری یا تعطیلات کرونایی به اهالی ملاصدرا

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تملت" دست به جیب می شود

شرکت تامین سرمایه بانک ملت از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
زمان برگزاری مجمع

زمان برگزاری مجمع "دکیمی" تعیین شد

مجمع عمومی عادی شرکت صنعتی کیمیدارو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ برگزار خواهد شد.

"غپینو" آماده مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت صنعتی پارس مینو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ برگزار می‌شود.
تطابق اساسنامه

تطابق اساسنامه "سرچشمه" در مجمع

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: