۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۰
رییس پلیس فتا استان تهران گفت: بیشتر شرکت‌کنندگان افرادی جوان هستند که ایده‌های خیلی خوبی برای ارائه دادند. برخی از این ایده‌ها می‌توانند برای توسعه در جا‌های مختلف راه‌گشا باشند.

خواندن ۲ دقیقه

پلیس از استارت آپ‌ها در حوزه امنیت حمایت می‌کند


به گزارش بورس نیوز، داوود گودرزی، رییس پلیس فتا استان تهران در بازدید از دهمین نمایشگاه اینوتکس در پارک فناوری پردیس اظهار کرد: بیشتر شرکت‌کنندگان افرادی جوان هستند که ایده‌های خیلی خوبی برای ارائه دادند. برخی از این ایده‌ها می‌توانند برای توسعه در جا‌های مختلف راه‌گشا باشند.

گودرزی ادامه داد: در مقام پلیس حامی استارت‌آپ‌ها هستیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم موتور پیش‌ران توسعه کشور با سرعت بیشتری جلو رود. چه از منظر امنیتی و از نظر فرایندی، آنچه که قانون برای ما تعریف کرده و در چهارچوب وظایف ما هست، قطعا حمایت خواهیم کرد.

وی در خصوص استفاده از دستاورد‌های این شرکت‌ها در فرایند‌های روزانه پلیس گفت: یکی از شاخه‌هایی که نیروی انتظامی هم از آن استفاده می‌کند، بهره گیری از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان است. در حوزه پلیس سایبری احساس نیاز بیشتری کرده‌ایم و سعی کرده‌ایم در خیلی جا‌ها با این عزیزان تعامل داشته باشیم و از یک سری ظرفیت آن‌ها استفاده کنیم.

گودرزی در خصوص حمایت پلیس از استارتاپ‌ها گفت: قطعا یکی از مولفه‌های اصلی توسعه استارت‌آپ‌ها، مولفه‌های امنیتی است. پلیس فتا به عنوان لابراتوار خروجی تمام موضوعات امنیتی می‌تواند در حوزه تهدیدات، اطلاعات بسیار باارزشی در دسترس این عزیزان قرار دهد و فرایند فنی و امنیتی آن‌ها را تسهیل کند و امنیت آن‌ها را بالا برود.

وی تاکید کرد: در حوزه پلیس سعی کردیم با تالیف یک دستور عمل، امکان آسیب‌پذیری در برابر حملات سایبری را کاهش دهیم. اگر استارت‌آپ‌ها با توجه به این دستورعمل و بر اساس سناریو‌های واقعی، موارد اشاره شده را مراعات کنند، آسیب پذیری بسیار کمتر خواهد شد.


  • بیشتر بخوانید:

فروش ۲۰۰ میلیاردی کالا‌های دانشی شرکت های دانش‌بنیان

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"فنورد" در ۴ روز آینده به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت نورد و تولید قطعات فولادی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار خواهد شد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "کپرور" در ماه آینده

مجمع عمومی شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ برگزار می‌شود.
سهامداران آگاه باشند که مجمع

سهامداران آگاه باشند که مجمع "بوعلی" نزدیک است

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی بوعلی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ برگزار می‌شود.

"آبادا" در مجمع ۵۶ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت تولید نیروی برق آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ برگزار شد.
به سهامداران

به سهامداران "شپترو" در مجمع سود نرسید

مجمع عمومی عادی شرکت پتروشیمی آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: