کد خبر : ۲۴۲۱۴۹
مدیرعامل بانک مسکن اعلام کرد؛
۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
مدیرعامل بانک مسکن، از اختصاص تسهیلاتی بالغ بر ۱۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت‌های مسکن مهر پردیس و پرندخبر داد. 

حواندن ۲ دقیقه

تسهیلات مسکن+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، مدیرعامل بانک مسکن اظهار کرد: تاکنون اعتباری بالغ بر ۱۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت‌های مسکن مهر پردیس و پرند از سوی بانک مسکن و در قالب پرداخت تسهیلات مشارکت مدنی جهت تکمیل و توسعه زیرساخت‌های شهری در این دو شهر جدید تامین اعتبار شده است.

وی با بیان اینکه بخشی از این اعتبار مربوط به شهر جدید پردیس و بخشی دیگر مربوط به پرند بوده است، گفت: از این میزان ۱۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات مشارکت مدنی جهت تکمیل و توسعه زیرساخت‌های شهری مسکن مهر پردیس و ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال برای همین منظور به شهر جدید پرند پرداخت شده است.

وی خاطرنشان کرد: تسهیلات پرداختی به منظور احداث جاده و راه، آماده سازی زمین، خرید ماشین آلات و تجهیزات شهری مانند ماشین آلات آتش نشانی و ... صورت پذیرفته است.

این مقام مسوول با بیان اینکه تاکنون بیش از ۶۰ تا ۷۰ درصد رقم تسهیلات ۱۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریالی به این دو شهر جدید پرداخت شده است، گفت: قرارداد‌ها برای پرداخت این تسهیلات منعقد شده است، اما چون در قالب پرداخت تسهیلات مشارکت مدنی است به صورت مرحله ای، تسهیلات پرداخت می‌شود.

مدیرعامل بانک مسکن همچنین از امکان ارائه درخواست برای استفاده از تسهیلات مشارکت مدنی به منظور تکمیل زیرساخت‌های شهری سایر شهر‌های جدید خبر داد و گفت: سایر شهر‌های جدید نیز در صورت ارائه گزارش و طرح توجیهی و پذیرش طرح از سوی بانک مسکن می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند، اما تاکنون تنها پردیس و پرند درخواست خود را در این زمینه ارائه کرده اند. به تازگی شهر جدید هشتگرد نیز درخواستی در این زمینه به بانک مسکن ارائه کرده است که این درخواست از سوی کارشناسان بانک در دست بررسی قرار دارد.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"وبشهر" در تدارک برگزاری مجمع

مجمع عمومی شرکت توسعه صنایع بهشهر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ برگزار خواهد شد.

"فنورد" در ۴ روز آینده به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت نورد و تولید قطعات فولادی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار خواهد شد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "کپرور" در ماه آینده

مجمع عمومی شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ برگزار می‌شود.
سهامداران آگاه باشند که مجمع

سهامداران آگاه باشند که مجمع "بوعلی" نزدیک است

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی بوعلی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ برگزار می‌شود.

"آبادا" در مجمع ۵۶ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت تولید نیروی برق آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: