کد خبر : ۲۴۳۹۲۸
درآمد‌هایی که از تسهیلات اعطایی، رشد پیدا کرد؛
۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
بیشترین میزان پرداختی بانک اقتصاد نوین جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری در اختیار «سپرده‌های بلندمدت یک‌ساله» با ۴.۷۱۳ میلیارد ریال بوده است.

بانک اقتصاد نوین+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک اقتصاد نوین در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده از تسهیلات اعطایی طی دوره یک ماهه را برابر با ۱۶.۵۶۴ میلیارد ریال اعلام کرده و مقدار پرداختی بابت سود‌های سپرده سرمایه‌گذاری را نیز در خردادماه مبلغی بالغ‌بر ۱۳.۰۹۷ میلیارد ریال گزارش کرده، همچنین "ونوین" میزان سرمایه ثبت‌شده خود را ۳۰.۴۲۵ میلیارد ریال ارائه کرده و در این ماه موفق به ثبت تراز مثبت ۲۶ درصدی شده است.

در خردادماه سال جاری میزان تسهیلات وصولی طی دوره بانک اقتصاد نوین برابر با ۹۱.۵۰۴ میلیارد ریال اعلام‌شده که نسبت به سال مالی گذشته ۲۸۶ درصد افزایش را تجربه کرده است.

عملکرد ماهانه ونوین+بورس نیوز

مقدار درآمد تسهیلات اعطایی "ونوین"

روند کسب درآمد اقتصاد نوین+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، مقدار درآمدی که بانک اقتصاد نوین طی دوره ماهانه منتهی به خردادماه از خود بر جای گذاشته نسبت به ماه گذشته با رشد ۱۴ درصدی مواجه بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۱۹۷ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رسانده، بیشترین میزان درآمدی که بانک اقتصاد نوین از تسهیلات اعطایی در سومین ماه از سال مالی به ثبت رسانده از بخش‌های «سایر تسهیلات» و «خرید دین» به ترتیب با مبالغ ۳.۱۹۲ میلیارد ریال و ۱.۴۸۷ میلیارد ریال بوده است.

میزان پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری "ونوین"

روند پرداختی سود سپرده سرمایه گذاری ونوین+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، پرداخت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری بانک اقتصاد نوین در خردادماه سال جاری نسبت به ماه گذشته با افزایش ۲.۳۲ درصدی مواجه بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز رشد ۱۴۷ درصدی را به ثبت رسانده، همچنین بانک اقتصاد نوین در خردادماه میزان تسویه سپرده‌ها طی دوره را مبلغی بالغ‌بر ۶۹۹.۹۱۶ میلیارد ریال اعلام کرده است.

بیشترین میزان پرداختی بانک اقتصاد نوین جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری در اختیار «سپرده‌های بلندمدت یک‌ساله» با ۴.۷۱۳ میلیارد ریال بوده است.


  • بیشتر بخوانید:

تداوم سیر صعودی درآمدهای "ونوین"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: