کد خبر : ۲۴۵۷۲۱
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز:
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه روند صعودی بازار ادامه خواهد داشت، گفت: افراد اگر به دید بلندمدت به بازار نگاه کنند نگرانی وجود ندارد و سهام خوبی برای سرمایه گذاری در بازار وجود دارند.

روند صعودی بازار ادامه خواهد داشت

محمد گودرزی در گفت‌وگو با بورس نیوز اظهار کرد: بازار در شرایط خوب قرار دارد و تردید‌هایی که درباره نرخ دلار و کاهش آن در گذشته وجود داشت تقریبا از بین رفته است. حجم قابل توجهی از دلار در سامانه نیما در حال معامله شدن است و شرکت‌ها در حال عرضه هستند و قیمت مشخص شده است.

وی افزود: از طرفی قیمت‌های جهانی کامودیتی‌ها نیز مطرح است که در سطح بالایی باقی مانده و اصلاح خاصی برای آن پیش بینی نمی‌شود حتی با توجه به واکسیناسیونی که در دنیا علیه کرونا در حال انجام است به نظر نمی‌رسد کاهش قابل توجهی داشته باشد و در قیمت‌های کنونی باقی خواهد ماند.

کارشناس بازار سرمایه گفت: در کنار موارد ذکر شده گزارش‌های ارائه شده از سوی شرکت ها، گزارش‌های بسیاری خوبی است که با توجه به پیش بینی افزایش تورم ، بازار سرمایه شرایط خوبی خواهد داشت.

گودرزی تصریح کرد: هنوز اعتماد کامل به بازار بازنگشته است و شاهدیم که پس از اینکه شاخص کمی با رشد مواجه می‌شود عرضه‌ها زیاد می‌شود و افراد به دنبال سیو سود می‌روند.

وی خاطرنشان کرد: با تمام این تفاسیر افراد اگر به دید بلندمدت به بازار نگاه کنند نگرانی وجود ندارد و سهام خوبی برای سرمایه گذاری در بازار وجود دارند.

کارشناس بازار سرمایه بیان کرد: در حال حاضر پول در حال چرخش بین صنایع است، اما صنایع مانند پتروشیمی‌ها و فولادی‌ها هم شاخص ساز هستند و هم افزایش سرمایه‌ای که درباره اینگونه شرکت‌ها مطرح شده است این شرکت‌ها را جذاب کرده است.

گودرزی تاکیدکرد: اگر شرایط به همین منوال ادامه یابد و تغییر در نرخ دلار ایجاد نشود تا پایان سال شاخص به یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد خواهد رسید.

وی گفت: از تجربه‌ای که از سال گذشته کسب شد دولت جدید باید استفاده کند و با مدیریت مانع تکرار اتفاقات سال گذشته در بورس شوند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: