کد خبر : ۲۴۶۹۶۹
فولاد آلیازی یزد در مردادماه با کاهش فروش ۳۰ درصدی روبه‌رو بود؛
۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳
بیشترین درآمدی که توسط این شرکت فولادی طی این ماه به‌دست‌آمده در اختیار «محصولات تابگیری‌شده و تست ابعاد» با ۲۳۹.۵۳۳ میلیون ریال بوده و «محصولات تمام کاری شده» نیز در رتبه بعدی قرار گرفته است.

فولاد آلیاژی یزد+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت فولاد آلیاژی یزد در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده خود را که از فروش محصولات در بازار داخلی به دست آمده برابر با ۳۶۹ میلیارد ریال به ثبت رسانده و از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه نیز درآمدی بالغ‌بر ۲ هزار و ۸۰ میلیارد ریال اعلام‌شده، همچنین سرمایه ثبت شده این شرکت ۲۶۸ میلیارد ریال ارائه‌شده است.

 

درآمد‌های شناسایی‌شده فولای در مردادماه ۱۴۰۰

روند کسب درآمدهای فولای+بورس نیوز

بر پایه این گزارش اعلام‎شده، شرکت فولاد آلیاژی یزد در مردادماه سال جاری نسبت به ماه گذشته با رشد درآمد ۱۰ درصدی مواجه بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۵۰ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رسانده، همچنین درآمدی که از ابتدای سال مالی شناسایی‌کرده ۷۴ درصد افزایش پیدا کرده است.

بیشترین درآمدی که توسط این شرکت فولادی طی این ماه به‌دست‌آمده در اختیار «محصولات تابگیری‌شده و تست ابعاد» با ۲۳۹.۵۳۳ میلیون ریال بوده و «محصولات تمام کاری شده» نیز در رتبه بعدی قرار گرفته است.

فروش محصولات فولاد آلیاژی یزد در مردادماه

روند فروش محصولات فولای در مردادماه+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، فولای در مردادماه توانسته ۱.۲۷۶ تن از محصولات تولیدی خود را به فروش برساند که عمده‌ترین فروش را در بخش «محصولات تابگیری‌شده و تست ابعاد» با ۸۲۱ تن مشاهده می‌کنیم، همچنین مقدار فروش که فولای در مردادماه به ثبت رسانده نسبت به ماه گذشته ۹ درصد کاهش فروش را به همراه داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۰ درصد سیر نزولی را در پیش داشته است.

گران‌ترین محصول فروش رفته فولای در مردادماه مربوط به «محصولات تمام کاری شده» با ۳۱۳.۰۳۶.۶۷۵ ریال بوده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۸۵ درصد افزایش نرخ را به دنبال داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران

سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران " سپید "

مجمع عمومی شرکت سپید ماکیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " رانفور " از اول مهرماه

شرکت خدمات انفورماتیک اززمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
سهامداران

سهامداران " رکیش " به مجمع دعوت شدند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع " سخواف " سودی نداشت

مجمع عمومی شرکت سیمان مجد خواف در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: