رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای خبر داد:
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای از عرضه سه قلم محصول پرمصرف لبنی با تخفیف ۱۰ درصدی جهت رفاه حال هموطنان از هفته آینده خبر داد.

امیرخسرو فخریان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، امیرخسروفخریان، ریاست اتحادیه درخصوص اینکه چرا تا به امروز در فروشگاه‌های زنجیره‌ای خبری از این سه محصول با تخفیفات اعلامی نیست، گفت: تطبیق تولید با بازار به صورت آنی امکان پذیر نیست برای مثال تولیدکننده پنیر UF را به مدت پنج روز، ماست را ۴۸ ساعت و شیر را ۲۰ ساعت قرنطینه نگه می‌دارد و سپس در بازار عرضه می‌کند.فخریان با بیان اینکه طی اعلام انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی ایران از روز چهارشنبه محصولات به تدریج برای عرضه در اختیار فروشگاه‌های زنجیره‌ای قرار می‌گیرد، افزود: از تاریخ اشاره شده از آن سه قلم اعلامی ابتدا شیر و روز‌های بعد ماست و سپس هفته آینده پنیر در سطح فروش قرار می‌گیرد.

وی درخصوص میزان تناژ عرضه این محصولات به صورت روزانه گفت: این سه قلم سالانه در کشور ۱/۴ میلیون تن تولید می‌شوند بنابراین روازنه انتظار تولید ۴۵۰۰ تن توسط کارخانه و عرضه این میزان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای را داریم.

فخریان با بیان اینکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای عضو این اتحادیه با کاهش حاشیه سود خود، ۵ درصد تخفیفات اعمال می‌کنند، خاطرنشان کرد: ۵ درصد تخفیف نیز از سهم توزیع شرکت‌های لبنی اعمال می‌شود.

رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای بیان کرد: این قیمت‌ها براساس قیمت شیرخام مصوبه شماره ۰۲۰/۸۶۰۳ شورای قیمت گذاری محصولات کشاورزی درب گاوداری ۶۴۰۰ تومان و هر یک دهم درصد چربی ۸۰۰ ریال و نرخ روز مواد بسته بندی و نرخ ارز دوشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ توافق شده است.

فخریان گفت: قبلا نیز اعلام آمادگی شده که هر میزان از نرخ مصوب درج شده روی کالا کاهش یابد، با در نظر گرفتن تخفیفات رایج و با نرخ جدید کاهش یافته در شعب تحت پوشش اعضای این اتحادیه عرضه خواهد شد.

گفتنی است این تصمیم در راستای حفظ لبنیات در سبد خانوار اخذ شده که سه قلم فرآورده شیر نایلونی ۹۰۰ گرمی ۱/۵ درصد چربی به قیمت ۷۴۰۰ تومان و ماست دبه‌ای ۲/۵ کیلویی ۱/۵ درصد چربی به قیمت ۳۰۶۰۰ تومان و پنیر لیوانی UF ۴۰۰ گرمی نسبتا چرب به قیمت ۲۰ هزار تومان توزیع می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
اقدام به افزایش نقدینگی در مجمع

اقدام به افزایش نقدینگی در مجمع " بپاس "

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار می‌شود.

" بکام " سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار می‌شود.
قطار افزایش سرمایه در مجمع به

قطار افزایش سرمایه در مجمع به " پکویر " رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کویرتایر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: