کد خبر : ۲۵۴۷۷۲
بیمه معلم ۸،۱۱۸ میلیارد ریال درآمد ماهانه داشت؛
۰۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶
از مبلغ شناسایی‌شده حق بیمه کشتی مربوط به دوره یک ماهه منتهی به دی‌ماه ، ۹۷ درصد آن مربوط به سایر شرکت‌های بیمه‌ای است که به صورت قرارداد اتکایی واگذار می‌گردد و ۳ درصد آن سهم بیمه معلم است.

بیمه معلم+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت بیمه معلم "ومعلم" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به دی‌ماه سال جاری از محل فروش حق بیمه خود مبلغی بالغ‌بر ۸،۱۱۸ میلیارد ریال درآمد به دست آورد و طی ۱۰ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی نیز این شرکت بیمه‌ای درآمد تجمیعی که از فروش حق بیمه شناسایی کرد مبلغی بالغ‌بر ۳۷،۴۷۷ میلیارد ریال بود.

میزان خسارتی که "ومعلم" در دی‌ماه پرداخت کرد با کاهش پرداختی نسبت به ماه گذشته مواجه بود که ۳ درصد کاهش پرداختی به خسارت‌دیدگان داشت، همچنین بیمه معلم در دی‌ماه سال جاری توانست تراز مثبت ۲۵۱ درصدی را به ثبت برساند.

برپایه این گزارش، میزان خسارتی که بیمه معلم در نهمین ماه از سال جاری به مشتریان خود پرداخت کرد برابر با ۲،۳۱۶ میلیارد ریال به ثبت رسید و از ابتدای سال مالی تا پایان دی‌ماه نیز مجموع خسارت‌های پرداختی ۲۹،۰۶۲ میلیارد ریال بود، خسارت پرداختی ماهانه در دی‌ماه ۲۲ درصد کمتر از متوسط خسارت پرداختی طی ۹ ماهه گذشته بود.

عملکرد ماهانه ومعلم+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: رشد ۸۳۱ درصدی سود خالص "ومعلم"


درآمد‌های حق بیمه "ومعلم" تا دی‌ماه ۱۴۰۰

بر پایه این گزارش شرکت "ومعلم" در دی‌ماه سال جاری درآمدی که از فروش حق بیمه به ثبت رساند با رشد همراه بود، این افزایش ماهانه نسبت به ماه گذشته ۲۵۴ درصد اعلام شد و بیشترین درآمدی که این شرکت بیمه‌ای از خود بر جای گذاشت مربوط به رشته بیمه «کشتی» با ۵،۵۹۹ میلیارد ریال بود.

روند درآمد بیمه معلم+بورس نیوز

لازم به ذکر است که این مبلغ شناسایی‌شده ۹۷ درصد آن مربوط به سایر شرکت‌های بیمه‌ای است که به صورت قرارداد اتکایی واگذار می‌گردد و ۳ درصد آن سهم بیمه معلم است.

عمده‌ترین درآمد شناسایی‌شده بیمه معلم از ابتدای سال مالی تا پایان دی‌ماه سال جاری مربوط به رشته بیمه «ثالث-اجباری» با ۹،۲۸۹ میلیارد ریال بود که ۲۵ درصد از کل درآمد‌ها را از آن خود کرد، درآمد‌های تجمیعی این شرکت بیمه‌ای که طی ۱۰ ماه گذشته به ثبت رسید نسبت به سال گذشته ۴۱ درصد افزایش پیدا کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: