کد خبر : ۲۵۵۵۹۶
کاهش پرداخت ماهانه سود سپرده سرمایه‌گذاری "دی"؛
۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
بیشترین پرداختی سود سپرده سرمایه‌گذاری در بهمن‌ماه سال جاری در اختیار بخش «سپرده بلندمدت دوساله» با ۵،۰۰۶ میلیارد ریال بود و پس‌ازآن نیز «سپرده‌های کوتاه‌مدت» با ۵۳۰ میلیارد ریال قرار داشت.

بانک دی+ بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، میزان پرداختی‌های بانک دی جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری مبلغی بالغ‌بر ۵،۸۹۳ میلیارد ریال شناسایی شد و همچنین سپرده‌های تسویه شده طی این دوره ماهانه برابر با ۲۶۹،۰۰۹ میلیارد ریال به ثبت رسید.

عملکرد ماهانه بانک دی+بورس نیوز

بانک دی طی ۱۱ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی تاکنون میزان پرداختی‌های خود جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری را برابر با ۵۸،۶۹۹ میلیارد ریال اعلام کرد، میزان سرمایه ثبت‌شده بانک دی طی این دوره ۱۳۵ هزار میلیارد ریال بود، مجموع هزینه محقق‌شده ۵،۹۲۰ میلیارد ریال شناسایی شد.

میزان پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری "دی"

بر اساس این گزارش، میزان پرداختی بانک دی جهت سود‌های سپرده سرمایه‌گذاری در بهمن‌ماه سال جاری نسبت به ماه گذشته ۶ درصد کاهش پرداختی را به دنبال داشت و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز شاهد رشد ۵۲ درصدی پرداختی‌ها طی این دوره یک‌ساله بود، همچنین پرداختی‌های این بانک طی ۱۱ ما گذشته نیز نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۵۲ درصد افزایش یافت.

روند پرداختی های دی برای سود سپرده سرمایه گذاری+بورس نیوز

بیشترین پرداختی سود سپرده سرمایه‌گذاری در بهمن‌ماه سال جاری در اختیار بخش «سپرده بلندمدت دوساله» با ۵،۰۰۶ میلیارد ریال بود و پس‌ازآن نیز «سپرده‌های کوتاه‌مدت» با ۵۳۰ میلیارد ریال قرار داشت، سپرده‌های دریافتی بانک دی طی دوره ماهانه بالغ‌بر ۲۴۷،۷۹۹ میلیارد ریال به ثبت رسید.

بانک دی در بهمن‌ماه سال جاری از محل کارمزد درآمدی که شناسایی کرد برابر با ۲۰۸ میلیارد ریال بود و از ابتدای سال مالی تاکنون نیز ۱،۸۸۴ میلیارد ریال درآمد به دست آورد، همچنین از محل سرمایه‌گذاری‌ها نیز طی ۱۱ ماه گذشته ۴،۷۲۸ میلیارد ریال درآمد داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: