کد خبر : ۲۵۶۸۴۹
درآمدهای "شکبیر" از فروش محصولات افزایش یافت؛
۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰
عنوان درآمدزاترین محصول "شکبیر" را «پلی‌اتیلن سبک خطی AA ۰۲۰۹» یدک می‌کشد که طی این دوره هفتگی ۸۳ میلیارد تومان از فروش این محصول شناسایی کرد که نسبت به هفته گذشته حدوداً ۲۴ میلیارد تومان افزایش درآمد را به ثبت رساند.

پتروشیمی امیرکبیر+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت پتروشیمی امیرکبیر در هفته منتهی به ۱۹ فروردین‌ماه ۱۴۰۱ طی عملکردی مشابه با هفته گذشته با ۴ محصول در معاملات بورس کالا حضور پیدا کرد، این محصولات شامل «پلی‌اتیلن سنگین اکستروژن ۳ EX، پلی‌اتیلن سبک فیلم H ۲۴۲۰، پلی‌اتیلن سبک خطی AA ۰۲۰۹ و پلی‌اتیلن سبک فیلم D ۲۴۲۰» می‌شوند.

مقدار عرضه‌های «پلی‌اتیلن سنگین اکستروژن ۳ EX» پتروشیمی امیرکبیر در هفته منتهی به ۱۹ فروردین ماه سال جاری به ثبات رسید و مانند هفته گذشته یک هزار و ۸۰۰ تن محصول را در بازار به عرضه رساند.

میانگین نرخ فروش هر تن از محصول «پلی‌اتیلن سنگین اکستروژن ۳ EX» بالغ‌بر ۲۹۵,۸۱۲ هزار ریال اعلام شد که بالغ‌بر یک درصد رشد نرخ را نسبت به آخرین هفته معاملاتی در سال گذشته به همراه داشت.

مجموع درآمدی که "شکبیر" از فروش محصول «پلی‌اتیلن سنگین اکستروژن ۳ EX» شناسایی کرد مبلغی برابر با ۵۳ میلیارد و ۲۴۶ میلیون تومان بود، میزان درآمدی که فروش این محصول به دست آمد تفاوت زیادی با هقته گذشته نداشت و یک درصد افزایش یافت.

عملکرد هفتگی شکبیر+بورس نیوز

پتروشیمی امیرکبیر محصولات دیگری را در هفته منتهی به ۱۹ فروردین‌ماه وارد معاملات بورس کالا کرد که می‌توان از به «پلی‌اتیلن سبک فیلم H ۲۴۲۰» اشاره کرد که در این هفته بر خلاف هفته گذشته توانست از محصولات عرضه شده خود درآمد کسب کند، طی این هفته حجم معامله این محصول ۸۰ تن بود و درآمدی که از این محصول به دست آمد ۲ میلیارد و ۶۹۴ میلیون تومان بود.

محصولی دیگر که توسط پتروشیمی امیرکبیر مورد عرضه قرار داد مربوط به «پلی‌اتیلن سبک فیلم D ۲۴۲۰» بود که ۸۸ تن از این محصول را راهی معاملات بورس کالا کرد، مقدار حجم معامله برای این محصول برابر با ۸۸ تن به‌صورت نقد بود که بیانکر آن بود تمام این محصول به فروش رسیده و درآمدی که از فروش این محصول به دست آمد برابر با ۳ میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان بود.

بر اساس این گزارش، عنوان درآمدزاترین محصول "شکبیر" را «پلی‌اتیلن سبک خطی AA ۰۲۰۹» یدک می‌کشد که طی این دوره هفتگی ۸۳ میلیارد تومان از فروش این محصول شناسایی کرد که نسبت به هفته گذشته حدوداً ۲۴ میلیارد تومان افزایش درآمد را به ثبت رساند، این میزان درآمدی که از فروش این محصول اعلام شد مربوط به فروش ۳,۴۱۰ تن از این محصول بود که به‌صورت نقد و مچینگ به فروش رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: