کد خبر : ۲۵۷۷۹۷
پیش گشایش؛
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۰
سهامداران باید بدانند که تصویر حرکتی شاخص‌ها رو به جلو خواهد بود و شاخص‌های بازدهی بازار با رشد مناسبی همراه خواهند شد. چرا که تصورمان بر آن است شاخص کل می‌تواند به پله یک میلیون و ۵۸۶ هزار واحد دسترسی پیدا کند که تقریبا سقف یکساله اخیر خواهد بود.

دسترسی شاخص به پله یک میلیون و ۵۸۶ هزار واحد

به گزارش بورس نیوز، بازار سرمایه در آخرین رفتار معاملاتی که از خود نشان داد حاکی از آن بود که بازار با یک گیجی خاصی رو به رو شده و انتظار داریم که در نیمه نخست زمان معاملات امروز نیز این گنگی در بازار ادامه داشته باشد. اما برای نیمه دوم بازار پیش بینی می‌شود که از حجم عرضه‌ها کاسته و دست خریداران نسبت به فروشندگان برتری پیدا کند.

اما سهامداران باید بدانند که تصویر حرکتی شاخص‌ها رو به جلو خواهد بود و شاخص‌های بازدهی بازار با رشد مناسبی همراه خواهند شد. چرا که تصورمان بر آن است شاخص کل می‌تواند به پله یک میلیون و ۵۸۶ هزار واحد دسترسی پیدا کند که تقریبا سقف یکساله اخیر خواهد بود و حتی می‌تواند یک گام رو به جلوی دیگری نیز بردارد و ان هم رسیدن به پله یک میلیون و ۶۴۰ هزار واحدی است.

البته سهامداران باید بدانندحرکت شاخص کل با اصلاح‌ها و توقف‌هایی همراه می‌شود، اما حرکت بلندمدت شاخص رسیدن به پله ۲۱۰۰ یا مقاومت بعدی آن ۲۷۰۰ میلیون واحدی خواهد بود، اما نباید سرمایه گذاری را کوتاه مدت چید و اگر بلندمدت یا حداقل میان مدت اقدام به سرمایه گذاری در بازار کنید می‌توانید از لحاظ سهم‌های کوچک نیز آن ریزش سال‌های گذشته را جبران کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: