کد خبر : ۲۵۷۸۳۱
رشد ۱۰درصدی نرخ فروش طلا نسبت به اسفند پارسال بدست آمد؛
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰
لازم به ذکر است که عدم تولید کانسنگ در فروردین‌ماه به دلیل سرمای شدید هوا در منطقه امکان آتشباری و استخراج وجود نداشته که سال گذشته هم اتفاق رخ‌داده است.

پویا زرکان آق دره+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت پویا زرکان آق دره در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال ۱۴۰۱ درآمدی که از فروش طلا و مصنوعات به دست آورد حدوداً برابر با مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان بود.

مجموع درآمدی که پویا زرکان اق دره از فروش طلا و مصنوعات در ابتدای سال مالی از خود بر جای گذاشت ۲ برابر میانگین ماهانه سال گذشته بوده است، درآمدی که طی این دوره شناسایی شد مربوط به فرآوری پویا زرکان آق دره و استحصال مواد معدنی تخت سلیمان بوده است.

در ابتدای سال ۱۴۰۱ قیمت فروش طلا با ۱۰ درصد رشد نسبت به اسفندماه سال گذشته روبه‌رو بود و همچنین لازم به ذکر است که عدم تولید کانسنگ در فروردین‌ماه به دلیل سرمای شدید هوا در منطقه امکان آتشباری و استخراج وجود نداشته که سال گذشته هم اتفاق رخ‌داده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: