کد خبر : ۲۵۷۹۶۶
پیش گشایش؛
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۰
سهامداران باید توجه داشته باشند که رشد بسیاری از گروه‌ها از جمله خودرویی‌ها به‌دلیل بنیادین نیست، بلکه در اثر خبر آگهی بلوک و احتمالا معامله بلوک‌های دو خودروساز خواهد بود.

رشد سهم‌ها با کدام فاکتورها!

به گزارش بورس‌نیوز، در پیش‌گشایش‌های گذشته عنوان شد که شاخص طی بازه زمانی کوتاه مدت ۶ ماهه و حداکثر ۹ ماهه می‌تواند به اوج سال ۹۹ خود برسد اما؛ سوال اینجاست که کدام گروه‌ها می‌توانند به‌زودی رشد را در خود ببینند.

این‌روز‌ها تمامی اقلام مانند نفت، گندم، محصولات پتروپالایشی، خودرو و ... در مسیر صعود نرخ‌ها، استخوان‌های بازار را خرد می‌کنند و این بورس است که تاکنون رشد آن، نه‌تن‌ها باعث ایست به تورم شده بود بلکه مسیر سرمایه‌گذاری را هموارتر کرده بود.

سهامداران باید توجه داشته باشند که رشد بسیاری از گروه‌ها از جمله خودرویی‌ها به‌دلیل بنیادین نیست، بلکه در اثر خبر آگهی بلوک و احتمالا معامله بلوک‌های دو خودروساز خواهد بود.

از سوی دیگر، سرمایه‌گذاران و معامله‌گران باید نگاهی به گروه‌های متاثر از نفت نیز داشته باشند چراکه ارزیابی کوتاهدت حکایت از آن دارد که قیمت حدود ۱۳۰ دلاری نفت در کوتاه‌مدت در قالب الگوی w دارد و در میانمدت به سطوح تقریبی ۱۵۰ دلار خواهد رسید.

این مهم کافی است که بازار به هداف مورد اشاره در سقف قبلی خود برسد، حال بسیاری از سهامداران دنبال برجام و احیا آن باشند یا خیر ...

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۲۱۸ تومانی به ازای هر سهم

سود ۲۱۸ تومانی به ازای هر سهم "سصوفی" در مجمع

مجمع عمومی شرکت سیمان صوفیان در تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ برگزار شود.

"وبصادر" در مجمع تصمیم می گیرد

مجمع عمومی فوق العاده بانک صادرات در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۷برگزار خواهد شد.

"رتاپ" سوددهی از شهریور آغاز می کند

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان زمان پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.

"درهآور" به زودی به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروئی ره آورد تامین در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: