کد خبر : ۲۵۸۶۶۷
در صورت مالی "ومعادن" ثبت شد:
۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۴
"ومعادن" ارزش بازار خود را در بخش سرمایه‌گذاری شرکت‌های بورسی مبلغی بالغ‌بر ۱،۶۸۱،۰۳۳ میلیارد ریال اعلام کرد که در مقایسه با ماه گذشته با ۵ درصد افزایش ارزش بازار روبه‌رو بود.

ارزش بازار شرکت‌های بورسی

بر اساس این گزارش توسط گروه تحقیق بورس نیوز، ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های "ومعادن" در اردیبهشت‌ماه سال جاری در بخش شرکت‌های «بورسی» برابر با ۱،۶۸۱،۰۳۳ میلیارد ریال اعلام شد. همچنین در این بازه زمانی عمده‌ترین ارزش بازار مربوط به «استخراج کانه‌های فلزی» با ۱،۴۳۷،۴۱۲ میلیارد ریال به ثبت رسیده است.


بیشتر بخوانید: تداوم رشد "ومعادن" در اردیبهشت‌ماه


درواقع می‌توان گفت بخش «استخراج کانه‌های فلزی» با ارزش بازار ۱،۳۶۲،۱۴۲ میلیارد ریالی در فروردین‌ماه به ۱،۴۳۷،۴۱۲ میلیارد ریال در اردیبهشت رسید که درواقع حدود ۶ درصد افزایش ارزش صورت گرفته است.

ارزش بازار شرکت‌های بورسی

بر پایه این گزارش، "ومعادن" ارزش بازار خود را در بخش سرمایه‌گذاری شرکت‌های بورسی مبلغی بالغ‌بر ۱،۶۸۱،۰۳۳ میلیارد ریال ارائه کرد که در مقایسه با ماه گذشته با ۵ درصد افزایش ارزش بازار روبه‌رو بود. با توجه به نمودار فوق، می‌توان دریافت این شرکت توانسته رکورد جدیدی را در بخش ارزش بازار سرمایه‌گذاری در بورس به ثبت برساند که درواقع می‌تواند خبر مثبتی برای سهامداران شرکت داشته باشد.

طبق گزارش صورت گرفته، بیشترین ارزش بازار "ومعادن" در صورت وضعیت پرتفوی بورسی مربوط به شرکت «سنگ‌آهن گل گهر» با ۴۹۷،۲۳۵ میلیارد ریال بود. همچنین در جایگاه بعدی نیز شرکت «معدنی و صنعتی چادرملو» با ۳۵۲،۲۲۱ میلیارد ریال قرار داشت که در مقایسه با ارزش بازار ماه گذشته خود با افزایش ۶ درصدی مواجه بود.

 

 

پایان خبر

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: