کد خبر : ۲۵۸۸۱۱
بیمه پارسیان گزارش اردیبهشت‌ماه را منتشر کرد:
۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۶
درآمد ماهانه شرکت "پارسیان" از فروش حق بیمه در مقایسه با فروردین‌ماه با افزایش ۵۱ درصدی روبه­رو شد که بیشترین درآمد آن به بخش بیمه «ثالث – اجباری» با ۱۹۰ میلیارد تومان تعلق گرفت.

درآمد اردیبهشت

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، درآمدی که شرکت بیمه پارسیان در گزارش فعالیت اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد، حدود ۴۷۰ میلیارد تومان بود. همچنین طی ۲ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی مجموع درآمد‌های حاصل از فروش حق بیمه ۷۸۱ میلیارد تومان در کدال به ثبت رسید.

درآمد اردیبهشت

از سوی دیگر، میزان خسارت پرداخت‌شده به مشتریان مبلغی بالغ‌بر ۲۸۱ میلیارد تومان اعلام شد و از ابتدای سال مالی نیز این شرکت توانست مجموع خسارت پرداخت‌شده خود را ۴۶۷ میلیارد تومان به ثبت برساند. همچنین لازم به ذکر بوده که طبق گزارش ارائه‌شده، "پارسیان" تراز مثبت ۶۷ درصدی را از خود بر جای گذاشته است.


بیشتر بخوانید: ثبت تراز مثبت ۶۸ درصدی بیمه پارسیان


درآمد ماهانه "پارسیان" تا اردیبهشت سال ۱۴۰۱

بر پایه این گزارش، درآمد ماهانه شرکت "پارسیان" از فروش حق بیمه در مقایسه با فروردین‌ماه با افزایش ۵۱ درصدی روبه­رو شد که بیشترین درآمد آن به بخش بیمه «ثالث – اجباری» با ۱۹۰ میلیارد تومان تعلق گرفت.

درآمد اردیبهشت

این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت‌ماه بیشترین درآمد را از رشته بیمه «ثالث – اجباری» با مبلغی در حدود ۳۱۱ میلیارد تومان کسب کرد و توانست طی عملکرد تجمیعی خود تراز مثبت ۶۷ درصدی را برای سهامداران خود به ثبت برساند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: