کد خبر : ۲۵۹۵۰۳
سرپرست مدیریت تسویه و پایاپای اطلاعیه داد؛
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۴
در اطلاعیه سرپرست مدیریت تسویه و پایاپای آمده است: تسویه مالی معاملات فیزیکی داخلی از فردا اول تیر ماه صرفا از طریق حساب‌های وکالتی مشتریان انجام می‌شود.

اطلاعیه نحوه تسویه قراردادها در بورس کالا

بورس نیوز: در این نامه اشاره شده است: پیرو این تصمیم از فردا نمایش کد شناسه واریز برای تسویه قرارداد‌ها از سامانه عملیاتی کارگزاری (BrokerSystem) حذف می‌شود.

همچنین شرکت‌های سیستم مدیریت سفارشات OMS و اتوماسیون حسابداری کارگزاری Back dffice باید نسبت به عدم نمایش شناسه واریز در سامانه‌های ارایه اطلاعات به مشتریان و شرکت‌های کارگزاری اقدام کنند.

علاوه براین درخصوص انجام تراکنش‌ها از محل تسهیلات بانکی باید درخواست مشتری پیوست نامه درخواست کارگزار برای مدیریت تسویه و پایاپای جهت تصمیم گیری و دریافت شناسه واریز، پس از خرید ارسال شود.

در بند دیگری از این نامه ذکر شده است: در رابطه با مشتریانی که امکان افتتاح حساب وکالتی را ندارند نظیر ارگان‌های نظامی و نهاد‌های دولتی، کارگزار باید درخواست مشتری را در پیوست نامه خود برای مدیریت بازرسی و امور اعضا ارسال و پس از تایید نسبت به اخذ شناسه واریز از مدیریت تسویه و پایاپای اقدام کند.

اطلاعیه نحوه تسویه قراردادها در بورس کالا

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: