بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۷
پتروشیمی پارس ثبت کرد؛

شاهکاری از "پارس"

شاهکاری از
شرکت پتروشیمی پارس از فروش محصولات خود به درآمد ۹ هزار و ۴۹ میلیاردتومانی رسید.
کد خبر : ۲۷۹۸۷۶

شاهکاری از

بورس‌نیوز:

شرکت پتروشیمی پارس با سرمایه ثبت شده ۴۷ هزار و ۶۰۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۲۳ هزار و ۷۲۵ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اسفندماه سال جاری رکورد خارق العاده‌ای از خود برجای گذاشت.

شاهکاری از

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی پارس در دوازدهمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت پتروشیمی از فروش محصولات خود به درآمد ۹ هزار و ۴۹ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۷۲ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۸۹ درصدی همراه بود، همچنین این پتروشیمی میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۱۲ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۲۵ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

شاهکاری از

" پارس" در اسفندماه ۳۵۳ هزار و ۳۰۷ تن محصول تولید کرد که موفق به فروش ۴۰۲ هزار و ۶۶۶ تن از محصولات تولیدی خود شد. مقدار فروش این شرکت نسبت به ماه گذشته ۵۳ درصد افزایش پیدا کرد. 

شاهکاری از

بیشترین درآمدزایی که شرکت پتروشیمی پارس از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «پروپان صادراتی» با ۳ هزار و ۴۱ میلیارد تومان بود درآمدی که "پارس" از فروش این محصول در اسفندماه به دست آورد برابر با ۳۴ درصد از درآمد ماهانه بود. پس از «پروپان صادراتی» بیشترین درآمدزایی را برای پتروشیمی پارس محصول «استایرن منومر» به خود اختصاص داده است، درآمدی که از فروش این محصول عاید شرکت شد برابر با ۲ هزار و ۳۸۱ میلیارد تومان بود. بیشترین نرخ فروش را در بین محصولات پتروشیمی پارس محصول «استایرن منومر» با مبلغی بالغ‌بر ۴۲ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان در ازای هر تن به خود اختصاص داده است.

شاهکاری از

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
اخبار مرتبط
تداوم روز‌های خوب
شرکت پتروشیمی پارس ثبت کرد؛

تداوم روز‌های خوب "پارس"

جهش ۱۴۶ درصدی درآمد‌های
در آبان‌ماه رقم خورد؛

جهش ۱۴۶ درصدی درآمد‌های "پارس"

ارسال نظر