بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۸
افزایش ۲۷ درصدی فروش بهاری آریاساسول نسبت به بهار سال گذشته؛

ثبت رکورد بی‌سابقه آریا در فصل بهار 

ثبت رکورد بی‌سابقه آریا در فصل بهار 
شرکت آریاساسول در خردادماه ۱۶۶ هزار تن محصول تولید کرده و ۱۰۹ هزار تن از آن را به فروش رسانده که نسبت به ماه گذشته ۲ درصد رشد داشته است. این شرکت با فروش ۴۰ هزار میلیارد ریال در خردادماه، نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۴۰ درصد رشد را تجربه کرده است. در مجموع، آریاساسول در فصل بهار ۱۴۰۳ موفق به ثبت فروش ۱۰۹ هزار میلیارد ریالی شد که بی‌سابقه بوده و نسبت به بهار ۱۴۰۲ و ۱۴۰۱ به ترتیب ۲۷ و ۴۲ درصد رشد داشته است.
کد خبر : ۲۸۲۵۰۰

به گزارش بورس‌نیوز، آریاساسول موفق به ثبت رکوردی دیگر در مبلغ فروش خود شده که نشان می‌دهد این شرکت توانسته روند رو به رشد فروش خود را حفظ کند.
آریا در ماه خرداد ۱۶۶ هزار تن انواع محصولات تولید کرده و ۱۰۹ هزار تن محصول به فروش رسانده است که نسبت به ماه گذشته ۲ درصد رشد داشت. 
مبلغ عالی فروش آریا در طی ماه خرداد حدود ۴۰ هزار میلیارد ریال بوده و بر این اساس در ماه خرداد، آریا نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۴۰ درصد رشد در مبلغ فروش داشته است.

در مجموع آریا طی فصل بهار موفق به ثبت فروش ۱۰۹ هزار میلیارد ریال شد که تاکنون در تاریخ آریاساسول بی‌سابقه بوده است؛ مبلغ فروش بهار ۱۴۰۳ آریا نسبت به بهار ۱۴۰۲ و ۱۴۰۱ به ترتیب ۲۷ و ۴۲ درصد رشد داشته است. 

ثبت رکورد بی‌سابقه آریا در فصل بهار 

رقم عالی فروش آریا در فصل بهار ۱۴۰۳ حاکی از آن است که این شرکت توانسته رشد فروش خود را به خوبی حفظ و از تمام ظرفیت‌های موجود به‌منظور افزایش میزان فروش خود استفاده کند.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
عرضه اولیه این پتروشیمی؛

"آریا" چه زمانی عرضه می شود؟

آریا و سود هر سهم ۶۰۱ تومانی 
انتشار صورت‌های مالی ۹ ماهه ۱۴۰۲ آریا؛

آریا و سود هر سهم ۶۰۱ تومانی 

رشد ۲۰ درصدی سود خالص
شرکت پلیمر آریاساسول در ۹ ماهه سال جاری محقق ساخت؛

رشد ۲۰ درصدی سود خالص "آریا"

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.