تعداد بازدید : ۶۷۲
کد خبر : ۱۸۴۸۳۹
در دوازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان؛
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
در دوازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران نمونه جوان؛زر ماکارون، لوح و تندیس یادبود دریافت کرددر دوازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان، از مهدی دارابی، مدیر اجرایی گروه صنعتی زرماکارون به عنوان مدیر نمونه جوان، تجلیل و لوح و تندیس یادبود اهدا شد.به گزارش بورس نیوز،  دوازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران نمونه جوان دوشنبه ۱۹ آذرماه با حضور رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزرای سابق این وزارتخانه و جمعی از مسئولان کشور در مرکز همایش های بین  المللی صداوسیما برگزار شد.

در این جشنواره، مهدی دارابی، مدیر اجرایی شرکت زر ماکارون به عنوان مدیر جوان نمونه کشور معرفی شد و لوح و تندیس یادبود این جشنواره را دریافت کرد.

اقتدار کشورها در توانمندی نیروی انسانی استعلی صدری، دبیر دوازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان هدف از برگزاری این جشنواره را حمایت از تولید و کارآفرینی جوانان اعلام و اظهار کرد: در این عصر، اقتدار کشورها بر پایه سرمایه های دانشی آنهاست. دیگر منابع زیرزمینی و فسیلی هرچند مهم است اما نقش نیروی انسانی تاثیرگذارتر است.

وی افزود: بر همین اساس یکی از دغدغه ها این است که چگونه از این منابع ارزشمند انسانی در کشور استفاده بهینه و در راستای خلق ارزش افزوده اقتصادی و تولید و ارایه خدمات به کار گرفته شوند. باور منابع فکری و فرهنگی یک کشور نیازمند پختگی اندیشه و توان فکری است.

مدیران جوان ساختارهای کهنه را دگرگون می کنند

محمدرضا مرتضوی، دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران نیز در این مراسم درباره قابلیت های مدیران جوان در فضای کسب و کار، گفت: مدیران جوان که بیشتر، منظم و تحصیل کرده هستند از انگیزه و توانمندی بالایی در ایجاد تغییر و دگرگونی در ساختارهای کهنه برخوردارند و این امر می تواند تحولاتی را در سازمان ها و بنگاه های اقتصادی ایجاد کند.وی افزود: درسال های اخیر توانمندی مدیران جوان ایران در کشورهای خارجی نیز زبانزد شده است و سازمان های بزرگ در دنیا ازقابلیت های جوانان ایرانی بهره می برند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: