تعداد بازدید : ۱۴۷۸
کد خبر : ۱۹۰۶۴۷
فعال بازارسرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید کرد:
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
رئیس هیات مدیره کارگزاری سرمایه‌گذاری ملی ایران از حذف کامل شیوه سنتی معاملات با سامانه «بورسم» تا پایان نیمه نخست امسال خبر داد.

حذف کامل شیوه سنتی معاملات با سامانه «بورسم» / «بورسم» تا پایان نیمه نخست امسال قابل بهره برداری است

علی علامه راد در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک و بیمه و در گفت‌وگو با خبرنگار بورس نیوز با اشاره به اقدامات اخیر کارگزاری سرمایه‌گذاری ملی ایران گفت: این کارگزاری نزدیک به دو سال است که پروژه «بورسم» را طرح و پایه گذاری کرده است.

وی ادامه داد: این پروژه تحت یک سامانه قرار است اطلاعات تمام مشتریان را به صورت الکترونیکی ثبت کند و قابلیت آن، به روز بودن دائم این سامانه است.

علامه راد با بیان اینکه لازمه ثبت نام در سامانه بورسم، ثبت نام در سجام است، گفت: مشتریان می‌توانند از هر نقطه‌ای از کشور که علاقمند به معاملات بورسی هستند، مشخصات خود را در این سامانه ثبت و به انجام معاملات بپردازند.

رئیس هیات مدیره کارگزاری سرمایه‌گذاری ملی ایران ویژگی این سامانه را کاهش هزینه معاملات، برخورداری از مزایای کارگزاری مربوطه مانند تخفیف‌های قابل توجه، حذف اشتباهات انسانی که در شیوه سنتی وجود دارد و صرفه‌جویی در زمان و هزینه مشتریان عنوان کرد و گفت: مشتریان می‌توانند از نیمه دوم امسال از این سامانه بطور رسمی استفاده کنند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: