تعداد بازدید : ۳۸۲
کد خبر : ۱۹۸۹۷۴
عضو کمیسیون عمران مجلس:
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: آغاز نشدن روند اجرایی طرح ملی مسکن آسیب زیادی را برای بازار مسکن در کشور به همراه دارد، زیرا بازار علائم مثبتی در واکنش به برنامه ریزی دولت برای تولید مسکن دارد. 

اجرانشدن طرح ملی مسکن آسیب بسیاری در پی دارد

به گزارش بورس نیوز، سیدحسین افضلی درباره اجرای طرح ملی مسکن، اظهار کرد: به نظر من دولت در اجرای طرح ملی مسکن بسیار کند و آهسته‌ حرکت می‌کند، به همین دلیل قطعا وزارت راه و شهرسازی باید از تک تک روز‌ها برای پیشرفت این برنامه استفاده کند.

وی افزود: در وضعیت موجود برخی اعلام می‌کنند که اجرای طرح ملی مسکن در شرایط کنونی با توجه به مدت زمان باقی مانده دولت دوازدهم به صلاح نیست، زیرا شاید دولت‌ها آتی مسئولیت تکمیل این پروژه را بر عهده نگیرند، اما به نظر من این مسئله به هیچ وجه درست نبوده و دولت در این مدت نیز باید تمام سعی خود را برای تولید انبوه مسکن انجام دهد.

نماینده مردم اقلید در خانه ملت ادامه داد: در هفته گذشته طرح ملی مسکن در استان کرمان به عنوان استان پایلوت اجرایی شد، هم اکنون دولت باید تمام جوانب و مشکلات این طرح را شناسایی کند تا در گام‌های بعدی مشکلات اجرایی و مدیریتی در این بخش به وجود نیاید.

عضو کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد: معتقدم دولت در اجرای طرح ملی مسکن باید با مولفه‌های موجود به صورت واقع بینانه نگاه کند، از این رو توجه به شرایط عمومی مردم، اقتصاد مسکن و عوامل تأثیرگذار در رکود یا صعود بازار، از عواملی است که دولت در اجرای طرح ملی باید به آن‌ها توجه کند.

افضلی گفت: آغاز نشدن روند اجرایی طرح ملی مسکن آسیب زیادی را برای بازار مسکن در کشور به همراه دارد، زیرا بازار علائم مثبتی در واکنش به برنامه ریزی دولت برای تولید مسکن دارد. 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: