تعداد بازدید : ۲۰۶۷
کد خبر : ۲۰۰۵۱۳
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به کت‌وشلواری‌های چاه بازکن تا رخت‌بستن عباس‌آقا از کارگزاری پرطمطراق.

وقتی کنتور پرید...

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که اگرچه فیوز کنتورسازی ایران پریده و برق گرفتگی هیات مدیره آن باعث شکل‌گیری هاله‌نور در چندکارگزاری شده اما؛ حضور افرادی کت‌وشلوار مشکی‌پوش با کارت ویزیتی تحت عنوان چاه‌بازکن در حوزه بانکی درصدد تخلیه فاضلاب در زندان اوین، باعث شده تا مجددا گوش چند کارگزاری کشیده شود تا آن‌ها بقجه سفر را بر سر عصا کرده و قصد مملکت اجنبی را بگیرند.

عباس‌آقا رفت!!!
نام کارگزاری که به‌میان آید، شایعه‌ها نیز دوچندان می‌شود؛ به‌تازگی خبر رسیده عباس‌آقای یک کارگزاری آگاه به بورس و شرایط آن و البته به همراه شریک خود گفتند، استعفا و خدافظ! همه دوستان نیز انگشت به‌دهان کرده‌اند که مگه کسی از برگ گل به این افراد پایین‌تر گفت!
اما شاید رخت‌بستن عباس‌آقا تنها بخاطر عدم صلاحیت و فشار ملاصدرانشینان برای کنارگیری از هیات مدیره این کارگزاری بعد از افتضاح تاریخی کنتورسازی و صندوق‌های فروشگاهی باشد.
از سوی دیگر، این را هم نشنیده بگیرید که تحرکات جدید در هیات مدیره بانک سیروسفر و کنارگیری مالکان پشت‌پرده این بانک از فعالیت‌های ستادی، اجرایی و حتی بخشیدن عطا و لقای سهامداری آن، شاید از دیگر عوامل خداحافظی عباس‌اقا از کارگزاری پرطمطراق باشد.

خداحافظی برادر آقای معاون از بانک سیروسفر
سخنگوی ما البته این شایعه را در گوشی در بازار پخش کرد که برادر آقای معاون، گویا پس از تغییر و تحولات می‌خواهد از بانک سیروسفر خداحافظی کند، ولی در پچ‌پچ‌ها از همان برادر‌های مکتبی "بانک نظامی غیرزیان‌ده" نام آورده شده که گویا عزم خود را برای در دست‌گیری سکان این بانک و البته، شرکت‌های ساختمان‌ساز و هتل‌ساز آن جزم کرده‌اند؛ در این بین گویا مدیرعامل جدید کارگزاری سپه نیز، به مقصد بانک سیرو‌سفر، بلیت بگیرد.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
بلیت یا بلیط؟ تو مدرسه نمره انشا و دیکته چند می گرفتی بورس نیوز؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: