تعداد بازدید : ۱۸۶۹
کد خبر : ۲۲۰۲۶۷
پنج و نیم عصر؛
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به مراسم پاتخی که برهم خورد و سیگنال زردی که از یک اپراتور به بازار مخابره شد.

اخطار به بنجل‌فروشان بورسی

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها از برخی بازار دومی‌ها در بورس که سد معبر کرده‌اند خبر آورده که گویا برخی از بنجل‌فروشان این بازار تا تیرماه باید بازارشان را تخته کنند و مقام این بازار بازنگری را در دستور کار گذاشته که نماد شرکت‌هایی که سرمایه‌شان کمتر از حد نصاب باشد، به بازار‌های پایین‌تر منتقل شوند.

کوچ با مُهر تایید
سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که یکی از لیدر اصلی آرامکو ایرانی گویا راه خروج را در پیش گرفته و جایگزین آن، حتی استعلام و مهُر تایید جلوس بر صندلی را گرفته و به‌زودی به مقصد خیابان کریمخان، کوچ خواهد کرد.

عروسی که گل نچید
یکی از سهم‌هایی که به‌عنوان عروس سهم‌های فرابورس بوده و سهامداران آن منتظر پاتختی با حضور هیات‌مدیره بودند، اما گویا این مراسم بدون افزایش‌سرمایه بوده و فامیل‌ها با دست خالی برگشتند.

سهام زرد در فرابورس!
خبری که چند وقت پیش، نوید آن را داده بودیم که دیگر "همراه" بورسی‌ها تنها نیست، به واقعیت پیوست و بالاخره از دکل‌های اپراتور زردپوش خبری مخابره شد که بخش ایرانی این اپراتور می‌تواند دکل‌های خود را در نبش ساختمان خیابان دیدار بنا کند.

نماینده محجوب!
برخی‌ها امروز با لباس کارگری در خانه ملت حاضر شده و خود را طرفدار قشر کارگر جامعه لقب دادند اما؛ بد نیست خاطره آن مرد کاپشن‌پوش کارگر را یکبار مرور کنید چراکه او سال‌ها در خانه کارگر بود و هیچ و شما هم عضو هیات مدیره شستا هستید و ...، البته ۴سال فرصت باقی مانده تا مقایسه کنیم، ولی شما حداقل با یک کت به مجلس نیا.

خانه‌تکانی خانه‌ملتی‌ها
مجلس دهمی‌ها و سمت‌های جدید آن‌ها واقعا جالب‌اند،۶نماینده وزارت رفاه که تنها ۴عضو سابق به شستا رفته‌اند، وزارت صمتی‌ها و البته دیپلمات‌ها نیز هر کدام پذیرای ۴عضو دیگر شدند و وزارت کشور و ارشاد، نفت، ورزش علوم دادگستری هر کدام ۲عضو، وزارت نفت هستند؛ البته سراغ نهاد‌ها دیگر نمی‌رویم که خیلی زیادند از ردصلاحیت‌ها.

فردوسی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
خدا وکیلی ....... با این شفاف سازی در خبرهات... والله یه مترجم باید بیاد و این .......... را که مینویسی ترجمه کنه... خب عزیزم وقتی ......... نداری از .....نام ببری و میگی آرامکوی ایرانی بهتر نیست .....بشی و ... ......!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
با تشکر از برادر پنج و نیم عصری، ایکاش به جای حرف زدن با گوشه کنایه، اسم شرکتها و افراد را ببرید، متن ادبی با کنایه و استعاره می نویسی انگار برادر
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
اخه ...... خودت فهمیدی چی نوشتی
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: