تعداد بازدید : ۷۶۳
کد خبر : ۲۳۸۶۵۲
دقایقی قبل انجام شد؛
۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۴
امروز در شرایطی ۳۰۰ هزار تن سنگ آهن در دو محموله ۵۰ هزار تنی سنگ آهن دانه‌بندی و ۲۵۰ هزار تنی سنگ آهن کلوخه روی تابلو حراج باز بورس کالای ایران رفت که با استقبال خریداران در مجموع یک میلیون و ۵۰ هزار تن تقاضا برای خرید این دو محموله در تالار شکل گرفت.

سنگ آهن در بورس کالا+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز،  امروز در شرایطی ۳۰۰ هزار تن سنگ آهن در دو محموله ۵۰ هزار تنی سنگ آهن دانه‌بندی و ۲۵۰ هزار تنی سنگ آهن کلوخه روی تابلو حراج باز بورس کالای ایران رفت که با استقبال خریداران در مجموع یک میلیون و ۵۰ هزار تن تقاضا برای خرید این دو محموله در تالار شکل گرفت که به موجب آن کل حجم عرضه شده با افزایش قیمت پایه مورد معامله قرار گرفت.

 در عرضه های امروز سنگ آهن از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در تالار حراج باز بورس کالا، محموله ۵۰ هزار تنی سنگ آهن دانه‌بندی تولید مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی ایران با تقاضای ۳۰۰ هزار تنی مواجه شد و به واسطه شکل‌گیری رقابت میان خریداران قیمت پایه با ۱۹.۷ درصد رشد از ۱۱ هزار و ۳۲۰ ریال به ازای هر کیلوگرم به ۱۳ هزار و ۵۵۰ ریال افزایش یافت.

همچنین ۲۵۰ هزار تن سنگ آهن کلوخه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با تقاضای ۷۵۰ هزار تنی همراه شد و همین امر سبب شد قیمت پایه با رشد ۱۶.۹۶ درصدی از ۱۰ هزار و ۲۶۰ ریال به ازای هر کیلوگرم فروشنده به ۱۲ هزار ریال برسد.

بیشتر بخوانید:

فروش بیش از ۳۰۰ هزار تن سنگ آهن دانه‌بندی و کلوخه در بورس کالا

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تملت" دست به جیب می شود

شرکت تامین سرمایه بانک ملت از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
زمان برگزاری مجمع

زمان برگزاری مجمع "دکیمی" تعیین شد

مجمع عمومی عادی شرکت صنعتی کیمیدارو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ برگزار خواهد شد.

"غپینو" آماده مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت صنعتی پارس مینو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ برگزار می‌شود.
تطابق اساسنامه

تطابق اساسنامه "سرچشمه" در مجمع

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: