کد خبر : ۲۵۰۴۲۱
در سه ماهه اخیر صورت گرفت؛
۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
شرکت پشم شیشه ایران که با هدف ایجاد بازاری منسجم، قانونمند و حذف واسطه‌گری در معاملات خرید و فروش مستقیم بین فروشنده و خریدار، در اوایل سال جاری محصول پشم‌شیشه را در بازار بورس کالای ایران عرضه کرد توانست در ۳ ماهه اخیر ۱۰۰۰ تن از محصول پشم‌شیشه را به فروش برساند.

کپشیر+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، شرکت پشم شیشه ایران که با هدف ایجاد بازاری منسجم، قانونمند و حذف واسطه‌گری در معاملات خرید و فروش مستقیم بین فروشنده و خریدار، در اوایل سال جاری محصول پشم‌شیشه را در بازار بورس کالای ایران عرضه کرد، توانست در ۳ ماهه اخیر ۱۰۰۰ تن از محصول پشم‌شیشه خود را به ارزش تقریبی بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال در این بازار به فروش برساند و به روند صعودی فروش محصولات خود در بازار بورس کالای ایران ادامه دهد.با توجه به چشم انداز تغییر و تحولات در آینده فروش محصولات شرکت و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، محصولات پشم‌شیشه و ایزوگام به صورت مستمر و منظم در بازار بورس کالای ایران عرضه می‌شود تا با کاهش نوسانات مخل بازار، شفافیت در فرآیند فروش و خروج از بازار سنتی، آینده‌ای روشن را برای این محصولات در بازار متصور شد.

این حجم از فروش محصول پشم‌شیشه در بازار بورس کالا تنها در مدت ۳ ماه، از اوایل شهریور تا پایان آبان ماه سال جاری رقم خورده است.

عایق حرارتی و صوتی پشم شیشه این شرکت با تولید سالانه ۹۰۰۰ تن با نام تجاری پشم شیشه و با نماد PSH-DSMGLWO-۰۰ در بورس کالای ایران عرضه می‌شود.

این گروه از محصولات عایق‌ها به دونوع پشم شیشه رولی یا پتویی و پشم شیشه پنلی یا تخته‌ای تقسیم می‌شود و کاربرد‌های آن در عایق کاری سقف سوله‌ها، بدنه مخازن بزرگ، کانال‌ها و تاسیسات، دیواره کوره‌ها، صنایع پتروشیمی، نفت، گاز، سقف ساختمان و کانتینر‌ها است.

ظرفیت اسمی تولید محصول پشم شیشه در سال ۹ هزار تن است که با انتقال کارخانه به سایت جدید واقع در منطقه ویژه اقتصادی شیراز ظرفیت تولید این محصول به ۱۴ هزار تن در سال خواهد رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه ۷۰۰ درصدی

افزایش سرمایه ۷۰۰ درصدی "واحیا" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۷برگزار شد.
مجمع

مجمع "وصنا" با موضوع افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ برگزار می‌شود.

"جم پیلن" هیات مدیره جدید را انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پلی پروپیلن جم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "وتوصا" در مجمع

مجمع عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.