درآمد ماهانه
رشد میانگین درآمد پتروشیمی تندگویان در مردادماه؛

درآمد ماهانه "شگویا" در یک خط قرار گرفت

شرکت پتروشیمی شهیدتندگویان در مردادماه میزان درآمدی که از فروش محصولات شناسایی کرد نسبت به میانگین درآمدی طی ۴ ماه گذشته ۳ درصد بیشتر بود.
روند نزولی
درآمد ماهانه پتروشیمی امیرکبیر ۱۰ درصد کاهش یافت؛

روند نزولی "شکبیر" برای دومین ماه متوالی

درآمد ماهانه‌‎ای که شرکت "شکبیر" در مردادماه سال ۱۴۰۱ از خود بر جای گذاشت با میزان درآمد عملیاتی که در تیرماه شناسایی کرد کاهش ۱۰ درصدی را در کارنامه مالی به ثبت رساند.
حرکت صعودی سرمایه‌گذاری
"پترول" در سال مالی جدید اولین جهش بهای تمام‌شده سرمایه گذاری را انجام داد؛

حرکت صعودی سرمایه‌گذاری "پترول"

بخش «محصولات شیمیایی» بیشترین سرمایه‌گذاری را در اختیار دارد و این مبلغ سرمایه‌گذاری بالغ‌بر یک هزار و ۴۶۲ میلیارد تومان بود و ارزش بازار این بخش برابر با ۱۵ هزار و ۵۵۷ میلیارد تومان به ثبت رسید.
۲۲۵ همت، ارزش پرتفوی بورسی
پتروشیمی پارس، ارزشمند‌ترین شرکت در پرتفوی بورسی "فارس" نام گرفت؛

۲۲۵ همت، ارزش پرتفوی بورسی "فارس" در مردادماه

بیشترین میزان ارزش بازار در صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های «بورسی» در اختصاص شرکت «پتروشیمی پارس» با ۵۸ هزار و ۹۰۷ میلیارد تومان و «پتروشیمی نوری» با ۵۵ هزار و ۲۷۹ میلیارد تومان بود.
«اتان» دربرگیرنده‌ی ۳۸ درصد از بازار پتروشیمی پارس؛

"پارس" ثبات مقدار فروش را تجربه می‌کند

بیشترین نرخ فروش را در بین دیگر محصولات این پتروشیمی، «استایرن منومر» با ۲ مبلغی نزدیک به ۲۸ میلیون تومان در ازای هر تن به خود اختصاص داد، این نرخ فروش نسبت به ماه گذشته ۱۱ درصد کاهش پیدا کرد.
رشد ۴۵۰ میلیارد تومانی درآمد سالانه
فروش تجمیعی فولاد هرمزگان جنوب ۲۴۹ تن افزایش یافت؛

رشد ۴۵۰ میلیارد تومانی درآمد سالانه "هرمز"

میزان درآمدی که فولاد هرمزگان جنوب از ابتدای سال مالی تاکنون به دست آورده برابر با ۳ هزار و ۸۳۶ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال گذشته رشد ۱۳ درصدی (۴۵۰ میلیارد تومان) را تجربه کرد، نرخ فروش «اسلب» در بازار صادراتی برابر با ۱۳ میلیون تومان در ازای هر تن بود که نسبت به ماه گذشته ۴۱ درصد کاهش پیدا کرد.
کاهش درآمد ۳۱ درصدی پتروشیمی فارابی
درآمد "شفارا" در مردادماه ۱۶ درصد پایین‌تر از میانگین بود؛

کاهش درآمد ۳۱ درصدی پتروشیمی فارابی

بیشترین درآمدزایی پتروشیمی فارابی از فروش «انیدرید فتالیک PAF» با ۳۶ میلیارد تومان بود، این کسب درآمد مربوط به بازار صادراتی بود و نرخ فروش آن در مردادماه نسبت به ماه گذشته بدون تغییر باقی ماند، در بازار داخل کشور نیز همین محصول عنوان درآمدزاترین محصول را در اختیار داشت.
رشد پلکانی سود خالص
"فارس" در ازای هر سهم ۱،۹۴۵ ریال سود شناسایی کرد؛

رشد پلکانی سود خالص "فارس" طی ۵ سال اخیر

میزان سود خالصی که در این دوره به ثبت رسید نسبت به دوره مشابه افزایش ۴۴ درصدی افزایش یافت، همان‌طور که در نمودار فوق مشاهده می‌کنید این پتروشیمی در پایان ۵ سال گذشته روند صعودی کسب سود را حفظ کرده است.
روند نوسانی کسب درآمد ماهانه
درآمد تیرماه پتروشیمی جم ۲۴ درصد کاهش پیدا کرد؛

روند نوسانی کسب درآمد ماهانه "جم"

شرکت پتروشیمی جم بیشترین درآمدی که از فروش محصولات تولیدی خود در تیرماه اعلام کرد مربوط به بازار داخلی با ۲ هزار و ۳۶۴ میلیارد تومان بود که طی این دوره یک‌ماهه دربرگیرنده‌ی ۸۲ درصد از درآمد ماهانه بود.