تعداد بازدید : ۷۰۳۸
کد خبر : ۲۱۰۴۱۷
۶۸ سهم برای هر کد معاملاتی تخصیص یافت؛
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
از ابتدای ۹۸ شاهد عرضه ۶ شرکت بودیم و مجموعه اسمی سرمایه شرکت ها ۲ هزار ۹۰۰ میلیارد تومان بوده  و ارزش کل بازار آن‌ها حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان است.

۶ عرضه اولیه از ابتدای سال جاری

به گزارش بورس نیوز، مجید نوروزی، معاون پذیرش شرکت بورس تهران در نشست خبری عرضه "قرن" اظهار کرد: از ابتدای ۹۸ شاهد عرضه ۶ شرکت بودیم و مجموعه اسمی سرمایه شرکت ها ۲ هزار ۹۰۰ میلبارد تومان بوده  و ارزش کل بارار آن‌ها حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان است.

پس از درج نام شرکت و‌ جلسه معارفه، سهام به شرکت سپرده گذاری مرکزی سپرده خواهد شد و اطلاعات سهام نیز در کدال منتشر خواهد شد.

این شرکت با سرمایه ۱۰۰ میلیارد تومان ثبت شده و با قیمت ۱۷۰۰ میلیارد تومان به ارزش بوزس تهران اضافه می‌شود.

در ادامه محمدباقر قاضلیان رئیس هیات مدیره گفت: پس از ۱۰ سال پر فروش‌ترین برند کشور در حوزه شوینده بودیم و رتبه ما قابل قبول بوده تا امروز بتوانیم بخشی از سهام را عرضه کنیم و امروز، روزی است که خیالمان از آینده راحت بوده و سهامداران می‌توانند به این شرکت اتکا کنند.

عبدالرضا مظفری چنیجانی مدیرعامل شرکت پدیده شیمی قرن بیان کرد: این شرکت در فروردین ۸۹ تاسیس شد و در ۱۰ سال با برند اکتیو و حیات به معروفیت رسید.

وی افزود: آنچه که شرکت به عنوان چشم انداز دارد، افزایش سهم فروش و رهبری بازارو شناخته شدن در سطح منطقه است.

عضو هیات مدیره شرکت پدیده شیمی قرن ادامه داد: افزایش رضایت مندی مشتریان از شناسایی و رضیتمندی مشتریان است و این صنعت رشدی بالاتر از حد جهانی دلرد و با صنعتی مواجه هستیم که دز کشور پویا بوده و این شرکت نزدیک به ۸ درصد از بازار را به خود اختصاص داده است.

مظفری بیان کرد:  محصولات شرکت با سبد کاملی از محصولات با انواع مایعات و جامدات و پودر‌های شوینده تولید می‌شود. ۸۰درصد تولیدات در سایت اصلی زنجان و اشتهارد بوده و مابقی به صورت کارمزدی خواهد بود.
در خصوص صادرات

مدیرعامل "قرن" گفت: برنامه اساسی و زیرساختی برای توشعه بازار‌ها وجود داشته و عمان وقطر جزو لیدر‌ها بودند و موفقیت بزرگی داشتیم. بنا نداریم که از طریق فله فروشی در بازار‌های همسایه ورود کنیم و باید براساس زیرساختی داخل کشور‌های هدف ورود کنیم.

عضو هیات مدیره این شرکت ادامه داد: روند افزایش سهم بازار شرکت گویای آن بوده که عملکرد شرکت، حاکی از آینده شرکت بوده و برای آن برنامه داشتیم‌که درسال ۱۴۰۰ به ۱۰درصد بازار دسترسی پیدا کنیم.

شناسایی نیاز‌های جامعه در اولویت بوده و افزای سهم بازار و پوشش سهم بازار نیز در این خصوص جای دارد و بنا است شرکت برای آینده شرکت ۱۰درصد فروش را برای صادرات کنار بگذارد. در بازار اوراسیا و تقسیم بندی‌ها و مذاکراتی انجام شده، اما تحریم‌ها مشکل ایجاد کرده است. از طریق کشور دوم صادرات انجام می دهیم.

ورود مواداولیه مشکل است، اما قادریم با مدل‌های تهیه مواد، دغدغه‌ها را برطرف کنیم و مشکلات تحریمی را دور میزنیم.

لازم به ذکر است که در جریان این عرضه به هر کد معاملاتی ۶۸ سهم تخصیص یافت.

حدود یک میلیون و ۴۷۰ هزار و ۵۸۸ نفر در عرضه ۱۰ درصد از سهام  شرکت پدیده شیمی قرن شرکت کردند.

گفتنی است که رکورد قبلی مشارکت در اختیار "ومهان" بود که در حال حاضر با مشارکت حدود یک میلیون و ۴۷۰ هزار نفر این رکورد به "قرن" رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: