تداوم رشد سودآوری در «دعبید»

تداوم رشد سودآوری در «دعبید»

رشد مقداری محصولات اصلی شرکت اعم از انواع قرص، کپسول و شربت در سال مالی ۱۳۹۸ در کنار افزایش چشمگیر نرخ‌های فروش، از مهمترین عوامل تعدیل سودآوری این شرکت است.
فروش معنادار این معدنی به ثبت رسید؛

رشد نرخ فولاد "کچاد"

گزارش عملکرد ماهیانه شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، این شرکت در دی ماه موفق به کسب درآمد عملیاتی بیش از ۸.۷۸۷ میلیارد ریالی شده است.
بار فروش
داشبورد خودروساز نارنجی‌پوش بررسی شد؛

بار فروش "خساپا" بر دوش پراید و تیبا

شرکت سایپا در ۱۰ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ موفق به کسب درآمد عملیاتی ۱۱۹.۸۸۹ میلیارد ریال شد که از این مبلغ بیش از ۱۰۳.۰۰۰ میلیارد ریال مربوط به فروش خانواده پراید و تیبا است.
آغاز فروش محصولات کوئیک در
رشد قابل توجه فروش این خودروساز در دی ماه؛

آغاز فروش محصولات کوئیک در "خپارس"

بخشی از تولیدات خودروی پراید و ساینا به صورت کارمزدی صورت گرفته و شرکت به صورت مستقیم اقدام به فروش این محصولات نمی‌کند.
شاخص کل تا چه سطحی صعودی می‌کند؟
سرایت جو خوشبینی به تالار معاملات؛

شاخص کل تا چه سطحی صعودی می‌کند؟

مدت‌ها است که تحلیل گران و کارشناسان بازار سرمایه سقف برای شاخص کل تعیین می‌کنند اما؛ هر بار این سطوح با قدرت شکسته می‌شود. نظرسنجی‌ها نیز از سرایت جو خوشبینی بین سهامداران حکایت می‌کند.
شناسایی مازاد درآمد عملیات بانکداری
ادامه روند مناسب این بانک؛

شناسایی مازاد درآمد عملیات بانکداری "وسینا"

بانک سینا در دی ماه سال جاری موفق به شناسایی ۶۸۲ میلیارد ریال درآمد مازاد ناشی از فعالیت‌های بانکداری شده که در مقایسه با ۳.۴۳۱ میلیارد ریال ۱۰ماهه نخست سال نشان از پوشش مناسب درآمد‌های این بانک داشته است.
ادامه روند حباب گونه قیمت سهام
افزایش نرخ‌های چشمگیر، جور کاهش مقادیر فروش را کشید؛

ادامه روند حباب گونه قیمت سهام "فلوله "

شرکت لوله و ماشین سازی ایران که در ۹ماهه ابتدایی سال مالی ۱۳۹۸ موفق به ثبت فروشی ۱.۳۱۰ میلیارد ریالی شده بود در دی ماه، با فروش ۱۷۹ میلیارد ریالی محصولات خود، عملکرد متوسطی را به ثبت رساند.