صورت‌های مالی قابل‌تامل منتشر شده از
افتی که شاید ادامه‌دار شود؛

صورت‌های مالی قابل‌تامل منتشر شده از "ثشاهد"

سرمایه گذاری شاهد، در سال گذشته تنها موفق به کسب سود خالص ۲۷۱ ریالی به ازای هر سهم شده میلیارد ریالی بود که نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن، رشدی ۶۴ درصدی در کسب سود داشته است.
کاهشی ۱۶درصد سرمایه‌گذاری در کارنامه
کاهش ۷درصدی سرمایه‌گذاری "خارج از بورس" نسبت به ماه گذشته؛

کاهشی ۱۶درصد سرمایه‌گذاری در کارنامه "وسپهر"/ آیا ثبات به سرمایه‌گذاری‌ها باز می‌گردد

طبق این گزارش، "وسپهر" بیشترین سرمایه‌گذاری را در بخش «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» با ۵۷.۶۱۷.۰۷۵ میلیون ریال ارزش بازار داشته که در مقایسه با تیرماه ۱۶درصد کاهش را در کارنامه ثبت کرده و در ادامه گزارش به نمودار ۵ ماهه ابتدایی میزان ارزش بازار سرمایه‌گذاری در «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» نگاهی خواهیم داشت.
چرا ریزش این سهم ادامه‌دار خواهد بود؛

افت شدید فروش مقادیر و نرخ‌های روغن‌های "غمارگ" در شهریورماه

فروش ۳.۱۲۶ تنی روغن نباتی در حالی در شهریور ماه به ثبت رسیده که مجموع فروش ۸ ماهه گذشته این شرکت در حدود ۹۱.۰۴۷ تن بوده و این نشان از عملکرد نگران کننده این شرکت در ماه گذشته دارد.
رشدهایی در درآمد‌های "ونوین" در ۶ ماهه نخست دیده شد؛

"ونوین" امیدوار به مازاد درآمدهای بانک/ سهامداران در انتظار افزایش مجدد نرخ‌های سود بانکی

بانک اقتصاد نوین که در سال‌های گذشته و به طور متوالی کسری‌های هنگفتی ناشی از فعالیت بانکداری (تفاوت درآمد‌های ناشی از اعطای تسهیلات و سود پرداختی به سپرده‌های بانکی) را شناسایی می‌کرد، در سال مالی جاری و تا اتمام دوره ۶ ماهه نخست با شناسایی مازاد این درآمدها، سهامداران خود را به نوعی امیدوار کرده‌اند.
احتمال تحقق سودخالص ۱۲۰۰ریالی
علیرغم کاهش معنادار قیمت سهم این شرکت؛

احتمال تحقق سودخالص ۱۲۰۰ریالی "سپ"

در شهریور ماه کاهش درآمد‌های ناشی از درآمد حاصل از سایر کارمزد‌های پوز اصلی‌ترین دلیل کاهش در حدود ۲۵۷ میلیارد ریالی جمع کل درآمد‌های این شرکت در مقایسه با مرداد ماه است.
شناسایی سود‌هایی بی‌کیفیت در صورت‌های مالی مشهود شد؛

دلیل صف‌فروش و عدم انجام معامله "تپمپی"

همچون سال‌های گذشته از نکات با اهمیت در خصوص افزایش ۹۱ درصدی سود خالص "تپمپی" می‌توان به تقسیم سود بالای زیر مجموعه‌ها و شناسایی سود‌ها و درآمد‌هایی غیر عملیاتی دانست.
افزایش نرخ‌ فروش
وقتی توجیه جواب‌گوی سهامداران نیست؛

افزایش نرخ‌ فروش "پسهند" و افت‌های معنادار

از نکات قابل توجه عملکرد منتشر شده این شرکت در شهریور ماه می‌توان به فروش ۲۹۳ تنی تسمه نقاله اشاره داشت که با توجه به فروش ۱.۵۳۵ تنی این محصول در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹، پوششی مناسب محسوب می‌گردد.
افزایش مقادیر فروش بطر لایت داخلی
اتفاقاتی که تنها ناظران بازار "بورس" می‌توانند رقم بزنند!

افزایش مقادیر فروش بطر لایت داخلی "کگاز"

همانند ماه‌های اخیر سال جاری، همچنان شاهد افزایش مقادیر صادراتی محصولات با توجه به فروش داخلی هستیم و این موضوع با توجه به تفاوت نرخ‌های مشهود این محصولات معقول به نظر می‌رسد.
آخرین اخبار