فروش ۳۲۶ میلیارد ریالی و عملکرد قابل‌توجه
۴۳۷ ریال سود خالص در نسخه‌های این داروساز محقق شد؛

فروش ۳۲۶ میلیارد ریالی و عملکرد قابل‌توجه "دکیمی"

این شرکت در ۸ ماهه ابتدایی سال جاری موفق به ثبت فروشی ۱.۵۱۹ میلیارد ریالی شده که در مقایسه با عملکرد مشابه سال مالی گذشته، پوشش و عملکرد مطلوبی داشته است.
ترک ۴ میلیارد تومانی روی شیشه‌های
رشد محسوس نرخ‌های فروش در آمار‌های آبان ثبت شد؛

ترک ۴ میلیارد تومانی روی شیشه‌های "کهمدا"

این شرکت در آبان ماه با ثبت فروشی ۲۷۳ میلیارد ریالی خود، کاهشی در حدود ۴۰ میلیارد ریالی را در مقایسه با مهرماه به ثبت رسانده که عمدتاً مربوط به کاهش مقادیر فروش است.
مثلث سرمایه‌گذاری‌ها
"شیمیایی" پرچمدار سرمایه‌گذاری در این سرمایه‌گذار شد؛

مثلث سرمایه‌گذاری‌ها "وبیمه" / رشد ۴۷۸درصدی سرمایه‌گذاری در بورس

شرکت "وبیمه" در صورت وضعیت پورتفوی شرکت‌های پذیرفته شده در بورس، بیشترین میزان سرمایه گذاری را در شرکت‌های «مادر (هلدینگ) صنایع پتروشیمی خلیج فارس»، «ملی صنایع مس ایران» و «بانک صادرات ایران» داشته است.
افزایش ۴۰ درصدی فروش محصولات
«تراکتور ۳۹۹ دو دیفر» بیشترین محصول فروش رفته آبان ماه بود؛

افزایش ۴۰ درصدی فروش محصولات "تایرا"

شرکت تراکتورسازی ایران در آبان ماه بیشترین فروش محصول را از بخش «تراکتور ۳۹۹ دو دیفر» با مجموع ۵۰۶ دستگاه به خود اختصاص داده، این محصول در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته افزایش ۶۴ درصدی را تجربه کرده است.
معجزه؛ انتشار صورت‌های مالی
بازار "پایه" یا " بی‌پایه"؛

معجزه؛ انتشار صورت‌های مالی "قجام" پس‌از ۸ماه

شرکت قند تربت‌جام که از شرکت‌های پذیرفته‌شده در بازار پایه فرابورس به شمار می‌آید، در ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به پایان خردادماه ۱۳۹۹ و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده، هیچ درآمد عملیاتی به ثبت نرسانده بود.
کاهش ۳۰ درصدی سود خالص
در گزارش‌های حسابرسی شده مشخص شد؛

کاهش ۳۰ درصدی سود خالص "قاروم"

بخشی از تولید شرکت از محل چغندر خام با تولید از محل تصفیه شکر خام جایگزین شده و البته باید اشاره شود که میزان تولید شکر شرکت از محل تصفیه شکر خام نیز معادل ۴۷هزار تن بوده که در سال۹۸ معادل صفر بوده است.
رشد ۱۴۴ درصدی سرمایه‌گذاری
"وتوسم"سرمایه گذاری ۱۸.۶۷۳ میلیارد ریالی در مهرماه ثبت کرد؛

رشد ۱۴۴ درصدی سرمایه‌گذاری "وتوسم"

در صورت وضعیت پورتفوی شرکت‌های «پذیرفته شده در بورس» شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی، بیشترین میزان سرمایه گذاری در شرکت‌های «سرمایه گذاری غدیر» با بهای تمام شده ۲.۰۴۸ میلیارد ریال، «بانک ملت» با بهای تمام شده ۱.۵۲۳ میلیارد ریال و شرکت «پتروشیمی پارس» با ۱.۰۶۲ میلیارد ریال بوده که عمده‌ترین آن‌ها را تشکیل می‌دهند.
۱۱ درصد کاهش خسارت پرداختی
بیشترین حق بیمه صادر شده برای رشته بیمه «درمان» کسب شد؛

۱۱ درصد کاهش خسارت پرداختی "ودی"

بیشترین میزان حق بیمه صادر شده "ودی" در مهر ماه را رشته بیمه‌های «درمان» با ۶۹۶.۳۶۶ میلیون ریال، «ثالث-اجباری» با ۱۵۵.۸۵۰ میلیون ریال و «مهندسی» با ۱۳۳.۰۰۰ میلیون ریال در اختیار داشته اند. بخش رشته بیمه «درمان» در مهرماه افزایش ۱۵۹ درصدی را نسبت به شهریورماه داشته است.
هیاهو برای هیچ؛

"کسعدی" و سودی که افت محتمل آتی را تضمین می‌کند

اینکه چگونه سهام شرکتی با سود خالصی ۴۷۲ ریالی به ازای هر سهم در ۶ ماهه، قیمت‌های بیش از ۸۳.۰۰۰ ریال را هم به ثبت رسانده بود سوالیست که تنها می‌بایست از سهامداران هیجان زده ماه‌های اخیر بازار بورس پرسید.
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.