کد خبر : ۲۰۳۴۹۱
رئیس انجمن ملی خرمای ایران گفت:
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
رئیس انجمن ملی خرمای ایران گفت:یکی از مشکلات تولیدکنندگان این محصول، نبود مرجع قیمت‌گذاری بوده و قبل از عرضه خرما در بورس کالا باید اطلاع رسانی مناسب و کافی برای فعالان بازار آن انجام شود.

نبود مرجع قیمت‌گذاری برای خرما در بورس کالا

به گزارش بورس نیوز، محسن رشید فرخی درباره عرضه خرما در بورس کالا اظهار کرد: یکی از راه‌های بهبود روند معاملات خرما و حمایت از کشاورزان، عرضه این محصول در بورس کالا بوده و ما از این کار استقبال خواهیم کرد.

وی افزود: خرما انواع گوناگونی دارد. یک نوع آن مانند خرمای پیارم، خشک بوده و شرایط نگهداری آن ساده‌تر است؛ اما نوع دیگر آن مانند خرمای مضافتی که هم در بازار داخل کشور و هم در بازار‌های صادراتی خریدار دارد نیازمند شرایط نگهداری مخصوصی بوده که این موضوع برای عرضه خرما در بورس باید حتما مورد توجه قرار گیرد.

رئیس انجمن ملی خرمای ایران ادامه داد: یکی از مشکلات تولیدکنندگان این محصول، نبود مرجع قیمت‌گذاری بوده و قبل از عرضه خرما در بورس کالا باید اطلاع رسانی مناسب و کافی برای فعالان بازار آن انجام شود.


فرخی گفت: باید در نظر داشت که شرایط فروش و نگهداری هر محصولی با یکدیگر تفاوت دارد؛ بنابراین باید مقدمات لازم برای عرضه خرما در بورس کالا فراهم شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
صدای مجمع

صدای مجمع "غکورش" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت صنعت غذایی کورش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شفن" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ برگزار خواهد شد.

"انرژی" آماده برگزازی مجمع شد

مجمع عمومی شرکت بورس انرژی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ برگزار خواهد شد.

"خمحور" در دوم تیرماه به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت تولید محور خودرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
فوری/ ورود رئیسی به تالار بورس سعادت آباد
آیت‌الله رئیسی، کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری امروز سهامداران بازار سرمایه را سورپرایز کرد و به تالار بورس سعادت آباد رفت.