افت درآمد
سوختن درآمد ماهانه فرآورده‌های نسوز آذر در تیرماه؛

افت درآمد "کاذر" در سال جاری

"کاذر" درآمد‌های عملیاتی خود در چهارمین‌ماه سپری‌شده از سال مالی را از فروش در بازار داخلی شناسایی کرد، این شرکت در بازار صادراتی فعالیتی را به همراه نداشت.
درآمد صادراتی
کاهش درآمد ۶۶ درصدی کربن ایران از فروش محصولات در بازار صادراتی؛

درآمد صادراتی "شکربن" نزولی شد

نرخ فروش محصول «دوده صنعتی» که تنها محصول این شرکت است، در بازار داخلی حدود ۴۴ میلیون تومان در ازای هر تن شناسایی شد که نسبت به ماه گذشته با افزایش نرخ فروش ۵ درصدی مواجه بود.
متوقف شدن صعود پله‌ای درآمدهای سیمان ساوه
مقدار فروش سیمان ساوه ۱۹ درصد کاهش یافت؛

متوقف شدن صعود پله‌ای درآمدهای سیمان ساوه

پرفروش‌ترین فروش محصول مربوط به «سیمان خاکستری داخلی» با ۱۳۰ هزار و ۶۴۴ تن بود، فروش محصولات سیمان ساوه در تیرماه با اُفت فروش ۱۹ درصدی نسبت به ماه گذشته روبه‌رو بود.
سیر نزولی درآمد ماهانه زغال سنگ پروده طبس؛
کاهش نرخ فروش محصولات "کپرور"

سیر نزولی درآمد ماهانه زغال سنگ پروده طبس؛

مقدار فروش محصول «زغال‌سنگ کنسانتره کک‌شو» شرکت فرآوری زغال‌سنگ پروده طبس در تیرماه برابر با ۱۸ هزار و ۴۸۲ تن بود و همان‌طور که گفته شد تمامی درآمد شرکت از طریق فروش محصولات در بازار داخلی بود و طی ۴ ماه گذشته هیچ‌گونه فعالیتی در بازار خارج از کشور نداشته است.
درآمد ۳۱ میلیارد تومانی پویا زرکان آق دره در تیرماه؛

"فزر" روند طلایی خود را ادامه داد

مقدار فروش این شرکت در تیرماه سال جاری بالغ‌بر ۹۸ هزار و ۵۶۸ تن به ثبت رسید که نسبت به ماه گذشته تغییر چشمگیری نداشت، مجموع درآمدی که طی این ماه از «استخراج کانسنگ طلا» و «برداشت کانسنگ طلا» به دست آمد نسبت به ماه گذشته ۹ درصد افزایش پیدا کرده بود.
کلوخه سنگ آهن، درآمدزاترین محصول "کگهر" طی ۶ ماه گذشته؛

"کگهر" به سود خالص ۷ هزار میلیارد تومانی رسید

شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در خردادماه سال جاری توانست یک‌میلیون و ۲۸۷ هزارتن از محصولات خود را به فروش رساند، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز مجموع فروش محصولات این شرکت برابر با ۷ میلیون و ۴۱۵ هزارتن به ثبت رسید.
رشد ۱۵ درصدی سود خالص
معدنی و صنعتی چادرملو ۱۲ هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرد؛

رشد ۱۵ درصدی سود خالص "کچاد" طی ۳ ماه نخست

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در پایان این دوره ۳ ماهه به سود عملیاتی ۷ هزار میلیارد تومانی رسید و این در صورتی است که نسبت به دوره مشابه رشد ۸ درصدی را تجربه کرده است.
کنسانتره آهن پرفروش‌ترین محصول
۹۹۵ هزار تن از محصولات معدنی و صنعتی چادرملو به فروش رسید؛

کنسانتره آهن پرفروش‌ترین محصول "کچاد"

بیشترین فروش محصولات این شرکت معدنی در اختیار «کنسانتره آهن (خشک)» با ۶۲۴ هزار و ۷۸۱ تن بود که نرخ فروش این محصول ۳ میلیون و ۲۴۷ هزارتومان اعلام شد، محصول پرفروش دیگر "کچاد" متعلق به «گندله» با ۹۱ هزار و ۸۳۸ تن بود.
افزایش مقدار فروش «کلوخه» سنگ آهن گهر زمین
۸۸۴ هزارتن از کلوخه سنگ آهن گهر زمین به فروش رسید؛

افزایش مقدار فروش «کلوخه» سنگ آهن گهر زمین

در خردادماه مقدار فروش کلوخه سنگ آهن برابر با ۸۸۴ هزار تن ثبت شد، متوسط فروش هر ماه در سال مالی گذشته ۷۵۰ هزار تن بود، مقدار فروش این محصول نسبت به ماه گذشته مقدار فروش کلوخه ۱۸ درصد افزایش داشت.
بازدهی قابل توجه ۱۶۹ درصدی
معدن مس و طلای جانجا، در کلاس جهانی

بازدهی قابل توجه ۱۶۹ درصدی "ومعادن"

به نظر می‌رسد، با فعال شدن معدن جانجا در سیستان و بلوجستان، بخش خصوصی فعالیت خود را در معادن اطراف توسعه بخشیده و آینده‌ای پررونق در انتظار آن مناطق است.