سبد
سودسازی زیرمجموعه‌های "سکرما" بررسی شد؛

سبد "سودسهام"، کیسه‌های سیمان را سنگین کرد

جمع درآمد‌های عملیاتی محقق شده در این دوره به ۱.۲۵۴ میلیارد ریال رسیده که ۳۱ درصد افزایش را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.
رشد قیمت «کهرام» به کدام دلیل!
سوالی از مخالفان طرح محدودیت بازار پایه؛

رشد قیمت «کهرام» به کدام دلیل!

این شرکت پس از سقوط به بازارپایه در شناسایی زیان نیز عجله به‌خرج داد و درحال حاضر قیمت سهام با ارقام صورت‌های مالی هیچ همخوانی ندارد.
خرید ریالی «کاشی» و صادرات غیررسمی
در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح شد:

خرید ریالی «کاشی» و صادرات غیررسمی

رئیس انجمن تولیدکنندگان کاشی و سرامیک تهران گفت: صادرات در حال حاضر بانام شرکت تولیدکننده انجام می‌شود و ارز حاصل از صادرات به کشور بازمی‌گردد و از سوی دیگر، حجم صادرات غیررسمی کشور روند نزولی را طی کرده است.
اخطاری به سرمایه‌گذاران و سهامداران «سدور»
افت چشمگیر سودآوری این سیمانی با گذشت نیمی از سال؛

اخطاری به سرمایه‌گذاران و سهامداران «سدور»

از موارد قابل توجه صورت‌های مالی ۶ ماهه حسابرسی نشده این شرکت در مقایسه با گزارش مشابه این شرکت در سال مالی ۱۳۹۷، می‌توان به کاهش در حدود ۴۳.۰۰۰ تنی فروش انواع سیمان‌های تولیدی شرکت اشاره داشت.
افزایش درآمد با فروش سهام شرکت‌های زیرمجموعه
مدیر امور سهام «سشمال» در گفتگو با بورس نیوز مطرح کرد:

افزایش درآمد با فروش سهام شرکت‌های زیرمجموعه

مدیر امور سهام سیمان شمال گفت: افزایش درآمد این شرکت ناشی از فروش سهام شرکت‌های زیرمجموعه ازجمله سیمان داراب، مازندران و قائم است.
امتیاز‌های معافیتی ورود به بورس کالا
مدیرعامل شرکت معدنی املاح ایران در گفتگو با بورس‌‌نیوز عنوان کرد:

امتیاز‌های معافیتی ورود به بورس کالا

درخواست پذیرش کالای سولفات سدیم به میزان ۵۰۰۰ تن از سوی شرکت کارگزاری باهنر در تاریخ ۹۸/۰۲/۱۶ به بورس کالای ایران ارائه شد و در ۲۳۱ جلسه کمیته عرضه شرکت بورس کالای ایران مورخ ۹۸/۰۳/۸ موردبحث و تبادل‌نظر قرار گرفت و پذیرش آن در بازار فرعی به تصویب رسید. نهایتاً در تاریخ ۹۸/۰۳/۲۲ اولین عرضه این محصول به میزان ۹۰۲ تن باقیمت‌های ۲۲٫۱۰۹ ریال و ۲۲٫۰۵۹ معامله و فروخته شد.

تقسيم 2900 ريال سود نقدي در مجمع بهران

{mosimage}مجمع عمومي پس از استماع گزارش هيئت مديره كه توسط آقاي مهندس جلاليان مدير برنامه ريزي شركت قرائت شد و اظهار نظر بازرس قانوني به شرح زير اتخاذ تصميم نمود .

شركت سرمايه گذاري صنعت نفت در شاهراه توسعه

{mosimage}شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت بین ده شرکت برتر سازمان بورس از نظر شفافیت و ارسال اطلاعات در سال 85 انتخاب شده است و لوح تقدیری از وزیر اقتصاد برای شفافیت درارسال اطلاعات به سازمان بورس دریافت کرده است .وی خاطرنشان کرد برقراری ارتباط سالم و موثر با سازمان بورس اوراق بهادار یک اصل است که ما آن را هميشه ارج می نهیم .