زنگ زدگی درآمد
درآمد تیرماه "زنگان" ۲۲ درصد پایان‌تر از میانگین درآمدی طی ۳ ماه گذشته بود؛

زنگ زدگی درآمد "زنگان" نسبت به سال گذشته

صنعت روی زنگان در تیرماه از فروش محصولاتی همچون «آهک هیدراته، حق‌العمل‌کاری روی پودری و هوی مدیا» درآمدزایی داشت، دراین‌بین بیشترین درآمدی که "زنگان" از فروش محصولات در تیرماه به دست آورد متعلق به محصول «آهک هیدراته» بود.
بی ثباتی در کسب درآمد توسط
«کنسانتره روی» زرین معدن آسیا ۴۰ درصد کاهش فروش داشت؛

بی ثباتی در کسب درآمد توسط "فزرین"

نرخ فروش کنسانتره روی در تیرماه سال جاری برابر با ۱۱ میلیون تومان در ازای هر تن بود که افزایش نرخ ۵۳ درصدی را نسبت به ماه گذشته شاهد بود.
تیرماه پایان بخش رکوردزنی‌های نفت سپاهان
نرخ فروش رغن پایه شسپا ۱۱ درصد افزایش پیدا کرد؛

تیرماه پایان بخش رکوردزنی‌های نفت سپاهان

شرکت نفت سپاهان در چهارمین ماه از سال جاری نسبت به ماه خردادماه با کاهش درآمد ۱۱ درصدی دست‌وپنجه نرم می‌کند، کاهش درآمد صورت گرفته در مقایسه با ماه گذشته برابر با ۲۲۱ میلیارد تومان بوده است و چشمگیرترین اُفت درآمد را در بازار داخل کشور تجربه کرد.
روند صعودی درآمدزایی
کاهش درآمد ماهانه ۲۱ میلیارد تومانی فولاد آلیاژی یزد؛

روند صعودی درآمدزایی "فولای" قطع شد

"فولای" میزان درآمد تجمیعی که طی ۴ ماه ابتدایی سال مالی به ثبت رساند بالغ‌بر ۳۲۲ میلیارد تومان بود، "فولای" تنها در بازار داخل کشور فعالیت دارد و درآمدی از بخش صادرات را در کارنامه مالی خود ثبت نکرده است.
روند صعودی مقدار فروش ماهانه
فولاد هرمزگان جنوب ۳۸ افزایش درآمد را تجربه کرد؛

روند صعودی مقدار فروش ماهانه "هرمز"

این شرکت فولادی میزان درآمدی که طی این دوره از فروش محصولات در بازار صادراتی به دست آورد برابر با یک هزار و ۳۱۰ میلیارد تومان بود و مجموع درآمد صادراتی از ابتدای سال مالی تاکنون برابر با ۳ هزار و ۸۳۳ میلیارد تومان شناسایی شد.
تمرکز فولاد مبارکه اصفهان بر بازار داخلی
۹۱ درصد از درآمد ماهانه "فولاد" مربوط به داخل کشور است؛

تمرکز فولاد مبارکه اصفهان بر بازار داخلی

بیشترین سهم از درآمد را بازار داخل کشور با مبلغی نزدیک به ۱۷ هزار میلیارد تومان به خود اختصاص داد، این درآمد به ثبت رسیده توسط فولاد در بازار داخلی دربرگیرنده‌ ۹۱ درصد از درآمد ماهانه بود.
افزایش پله‌ای مقدار فروش ماهانه
ذوب آهن اصفهان طی ۳ ماه ۱۷۶ هزار تن فروش داشت؛

افزایش پله‌ای مقدار فروش ماهانه "ذوب"

فروش تجمیعی صادراتی "ذوب" تا پایان خردادماه ۱۴۰۱ برابر با ۲۹۵ هزار و ۸۱۱ تن اعلام شد، همچنین در سومین‌ماه سپری‌شده از سال مالی بیشترین نرخ فروش "ذوب" مربوط به محصول «ریل (بازار داخلی)» با نرخ ۲۸ میلیون و ۱۲۸ هزارتومان اعلام شد.
افزایش ۱۰۱ درصدی فروش صادراتی
فئلاد تنها محصول صادراتی معدنی و صنعتی چادرملو نام گرفت؛

افزایش ۱۰۱ درصدی فروش صادراتی "کچاد"

درآمد ماهانه‌ای که این شرکت معدنی از فروش محصول در بازار صادراتی به ثبت رساند بالغ‌بر ۹۶۴ میلیارد تومان بود و طی ۳ ماه گذشته، درآمد تجمیعی که در این بازار شکل گرفت برابر با یک هزار و ۸۱۶ میلیارد تومان بود.
ورود «اسلب» به بازار صادراتی فولاد هرمزگان جنوب
"هرمز" در خردادماه ۳ محصول به فروش رساند؛

ورود «اسلب» به بازار صادراتی فولاد هرمزگان جنوب

مجموع درآمد‌های تجمیعی این شرکت فولادی طی ۳ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی تاکنون برابر با  ۴ هزار و ۸۷۹ میلیارد تومان بود، این درآمد حاصل‌شده از فروش «اسلب، بریکت، آهک و آهن اسفنجی» تشکیل شد.